reklama

Czy to AZS?

Magda_lena24

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Witam. Pieronstwo znowu wraca! Córka miała całe ręce i nogi wcześniej zaatakowane ale dermatolog dala steryd i zeszło teraz 3 dni po odstawieniu wraca...tylko inaczej bo są krostki na udach i rękach czerwone i zlewają się już w plamy jak widać nie za wyraźnie na zdjęciu. Już nie wiem czym smarować żeby to nie wróciło. Mamy jechać na kontrolę w połowie maja ale pewnie znowu będzie chciała dać jakas "super" niezdrowa maść :( pomzcie. Myślicie ze to faktycznie Atopowe zapalenie skóry? Piję tylko mleko Nutramigen

reklama

Magda_lena24

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Mój Kuba jak bym mały miał alergię kontaktową. Robiły mu się płacę czerwone ale po dotyku.
Szymonowi 2 miesiące wysypalo buzie i czerwone plamy, lekarz rodzinny stwierdził taki klimat, a dzień później bo spokojna nie bylam, pojechalam do cudownej dermatolozki i stwierdziła ŁZS. Przepisala maść bez sterydow, bo ona za takowymi nie jest 5 dni i koniec.
Co to za masc?

anutka1988

Zaciekawiona BB
Miasto
Leżajsk
Rozwiązania
0
moja córcia jak miała ok 6-7 mies. też dostała wysypki. Dermatolog stwierdził że to AZS. Odpowiednia dieta, dostaliśmy maść triderm (2-3 dni smarowania) i kazała cały czas nawilżać skórę. Ja mogę polecić ci balsam na bazie oleju konopnego cutishelp (drogi ale wydajny). Około 3 roku życia córka wyrosła z tego, ale czasami wraca problem z suchymi plackami na rękach.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019