reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to było poronienie?

😱😱😱
Nie wierze….
Co trzeba mieć w głowie żeby wstawiać takie zdjęcia na forum . No bez obrazy …
ale oglądanie czyiś skrzepów nie należy do najprzyjemniejszych….
Już nie wspomnę ze ktoś za tym grzebał w klopie 😬🤯😳
 
reklama
Ja nie wiem co to jest, ale No ja poroniłam ciąże w 10 tygodniu i wyszła za mnie kula wielkosci pomarańczy ale nie widziałam tam dziecka , tylko czerwona jednorodna kulę..

Wiem przez co przeszłaś bo poroniłam w 11 tygodniu. To co ze mnie wyszło było właśnie takie duże. A nie to, co nam tutaj pokazują.
No i jest o wiele więcej krwi…
 
nie żartuje, niby miałam okres i a wychodzi mi na 8 tc .
pierwszą ciążę przeszłam beż żadnych innych objawów tylko brak okresu .

Skoro masz takie wątpliwości - abstrahując już od tego czy są absurdalne czy nie - nie pomyślałaś, żeby zbadać poziom bety zanim wyłowisz zawartość swojego klopa i wrzucisz obrzydliwe zdjęcia do internetu? Juz byś dawno miała odpowiedz na swoje pytanie.
 
Współczuje. No tak, krwi jest dużo , ja moja „kule” tez wzięłam w rękę bo nie wiedziałam co zrobić, ale nie robiłbym zdjęć do internetu, tylko po lekarza dzwoniła. Pojechałam karetka do szpitala w tamtej sytuacji..
Autorka była u lekarza z tym?
 
Współczuje. No tak, krwi jest dużo , ja moja „kule” tez wzięłam w rękę bo nie wiedziałam co zrobić, ale nie robiłbym zdjęć do internetu, tylko po lekarza dzwoniła. Pojechałam karetka do szpitala w tamtej sytuacji..
Autorka była u lekarza z tym?

Najpierw trzeba na forum napisać. Lekarz przy okazji.
 
reklama
Wiem przez co przeszłaś bo poroniłam w 11 tygodniu. To co ze mnie wyszło było właśnie takie duże. A nie to, co nam tutaj pokazują.
No i jest o wiele więcej krwi…
Współczuje. No tak, krwi jest dużo , ja moja „kule” tez wzięłam w rękę bo nie wiedziałam co zrobić, ale nie robiłbym zdjęć do internetu, tylko po lekarza dzwoniła. Pojechałam karetka do szpitala w tamtej sytuacji..

Autorka była u lekarza z tym?

Edit. Dopiero widze jakie to jest małe, wielkosci paznokcia …. Toc niewiem gdzie tam widzisz twarz i oczy …
Pardon za podwójnie odpisanie ale nie mogę na aplikacji usowac a tu jestem zalogowana raz
 
Do góry