reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża? Beta niska

Dołączył(a)
25 Styczeń 2022
Postów
4
Cześć, zastanawiam się czy to ciąża? Zrobiłam test 3 dni przed terminem miesiączki (muszę być świadoma ze względu na rodzaj wykonywanej pracy, który w ciąży jest przeciwskazania). Wyszła lekka kreska, wiec tego samego dnia wybrałam się na krew i wynik beta hcg (l47) to 14mlU/mL. Za 48h powtarzam wyniki ale stresuje się, bardzo bym chciała żeby się udało
 

Załączniki

  • 70BBE108-EECC-4825-B251-48FBB3F1E4FF.jpeg
    70BBE108-EECC-4825-B251-48FBB3F1E4FF.jpeg
    38,8 KB · Wyświetleń: 570
reklama
Beta powyżej 5 oznacza ciążę. Jak robiłaś przed terminem @ to taki wynik ko wyjść.
Moja beta dzień przed @ 9.91 dziś prawie 4latka
 
Raczej ciąża, chociaż ja osobiście ogłupiałam wczoraj w nocy zrobiłam test kilka dni przed spodziewaną miesiączką i to taki sam jak Ty. Coś ujrzałam bardzo bladą kreskę, ale sama mam wątpliwości bo ja jej na zdjęciu nie mogłam wyłapać 🙈
 
reklama
Do góry