reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciążą bliźniacza?

Dołączył(a)
13 Sierpień 2011
Postów
6
Miasto
olsztyn
Witam, proszę o pomoc w kwestii usg, czy to ciąża bliźniacza? 6tc
78614276_543503263166291_3727665810563399680_n.jpg
78614276_543503263166291_3727665810563399680_n.jpg
 
reklama
Hmm tak wygląda jakby dwa pęcherzyki i zarodki ,a lekarz nie mówił że bliźniacza ?
Lekarz zrobił tylko szybki pomiar i kazał przyjść w poniedziałek. Wystraszyłam się kiedy spojrzałam na zdjęcie po wyjściu od lekarza, bo to moja 4 ciąża i żadna tak na początku nie wyglądała. Plus jeszcze dwa pomiary, i tak nie śpię od środy przez to, dlatego pytam
 

Załączniki

  • yvgbhn.jpg
    yvgbhn.jpg
    443,6 KB · Wyświetleń: 280
Nie martw się ,w poniedziałek wszystko się wyjaśni ,dopytaj lekarza żeby potem nie myśleć,sama nie wiem ,skoro lekarz nie wspomniał że są dwa zarodki to może to nie bliźniak ..nic nie wymyślę niestety ,ale ten większy pęcherzyk wygląda dobrze ,jest zarodek
 
A może to nie zarodek a tylko mieszamy Ci w głowie ,tak czy siak musisz wytrzymać do kolejnej wizyty ,daj znać czy są bliźniaki
 
Nie martw się ,w poniedziałek wszystko się wyjaśni ,dopytaj lekarza żeby potem nie myśleć,sama nie wiem ,skoro lekarz nie wspomniał że są dwa zarodki to może to nie bliźniak ..nic nie wymyślę niestety ,ale ten większy pęcherzyk wygląda dobrze ,jest zarodek
No i te dwa pomiary, chyba chce mnie wykończyć zanim ciąza mnie wykończy i poród 😂
 
reklama
Do góry