reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ? Cień z rana a później czysty test ?

reklama
Wiesz co, na moje to dobrze wygląda :) Bo kreseczka jest całkiem widoczna. A to, że drugi nie wyszedł, to nic dziwnego - na tym etapie ma prawo, bo stężenie beta hcg jest małe, a mocz w ciągu dnia jest już rozrzedzony.
Mój pierwszy pozytywny cień był dużo słabszy 😂
 
Wiesz co, na moje to dobrze wygląda :) Bo kreseczka jest całkiem widoczna. A to, że drugi nie wyszedł, to nic dziwnego - na tym etapie ma prawo, bo stężenie beta hcg jest małe, a mocz w ciągu dnia jest już rozrzedzony.
Mój pierwszy pozytywny cień był dużo słabszy 😂
Nie nakręcam się naprawdę zwłaszcza, ze się naczytałam o tych fabrycznych kreskach ale nie ukrywam, ze daje mi to dużo nadziei, ze może może coś tam się udało ;)
 
U mnie testy z tej firmy właśnie jako pierwsze pokazywały ciąże na innych było biało a na tych już cień cienia był na kilka dni po owu. Według mnie to pozytywny, U mnie było tak samo a za 4 tyg rodzę 🤪
 
U mnie testy z tej firmy właśnie jako pierwsze pokazywały ciąże na innych było biało a na tych już cień cienia był na kilka dni po owu. Według mnie to pozytywny, U mnie było tak samo a za 4 tyg rodzę 🤪
Ogromnie gratuluje i po cichu liczę ze u mnie tez się tak skończy ;)
 
reklama
Do góry