reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ? Cień z rana a później czysty test ?

reklama
Dalej nie dowierzam, ze to tak już od razu by się udało tylko z moim obserwacji w pierwszym cyklu, ale dziękuje za wszystkie rady, w poniedziałek polecę ♥️
Wszystko jest możliwe. Zaszłam w ciążę w pierwszej próbie po łyżeczkowaniu, też nie wierzyłam a tu już 13 tydzień ciąży się zaczął. Myśl pozytywnie i dawaj znać :)
 
Tobie tak za pierwszym razem się udało?
O ile się udało to wychodzi na to, ze tak ☺️
To nasz pierwszy cykl starań, jeszcze do zeszłego roku praktycznie zawsze się zabezpieczaliśmy. A teraz stwierdziliśmy, ze na spokojnie zaczniemy próbować. Jeszcze bez monitoringu, tylko z obserwacji mojego cyklu ( obserwowałam od listopada) i testach owulacyjnych. Ale ten cykl wgl był jakiś dziwny bo owulacja przesunęła mi się ( podkreślam z moich obliczeń ) o jakieś 10 dni.
 
O ile się udało to wychodzi na to, ze tak ☺️
To nasz pierwszy cykl starań, jeszcze do zeszłego roku praktycznie zawsze się zabezpieczaliśmy. A teraz stwierdziliśmy, ze na spokojnie zaczniemy próbować. Jeszcze bez monitoringu, tylko z obserwacji mojego cyklu ( obserwowałam od listopada) i testach owulacyjnych. Ale ten cykl wgl był jakiś dziwny bo owulacja przesunęła mi się ( podkreślam z moich obliczeń ) o jakieś 10 dni.
Jeśli się udało to gratuluje i zazdroszczę.
U mnie już ponad 2 lata z lekami, zastrzykami, lekarzami. Szykuje się do in vitro… :(
 
reklama
Jeśli się udało to gratuluje i zazdroszczę.
U mnie już ponad 2 lata z lekami, zastrzykami, lekarzami. Szykuje się do in vitro… :(
U nas tez było starań a starań ale nie odrazu in vitro. Nie znam twojego problemu ale może warto jeszcze jakaś drożność zrobić ? Laparoskopia albo Hsg ?
 
Do góry