reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciążą czy poronienie ?? Czy ktoś miał podobny przypadek??

Nie wiem, czy jeszcze się łudzić, że wszystko będzie ok.. ja miałam w sobotę naprawdę obfite to krwawienie co najmniej takie jak się ma w 2 dniu okresu. Właśnie dzisiaj już wzięłam dwie tabletki tego duphastonu i czuje się po nim dziwnie. Boli mnie głowa i jestem bardzo senna.. mam nadzieję, że jednak wszystko będzie ok i że to jednak nie jest poronienie ani ciąża pozamaciczna.. jutro planuję badanie bety i wizytę u ginekologa z wynikiem.
Daj znać jak wyszedł wynik.
W razie mocnego bolu brzucha jedz na IP.
 
reklama
Ten duphaston to jakas porazka w takiej sytuacji .. i tekst ze moglas dostac normalnie okres .. nie wyglada to niestety dobrze
 
Gdy opadną emocje, jakich na pewno będzie dużo w każdym przypadku, to złóż skargę na tego lekarza. Oby już nikomu nie zaszkodził.
 
Bardzo słaby przyrost. Skontaktuj się z ginekologiem najlepiej.
Screenshot_20240213-144936_Chrome.jpg
 
No właśnie ja też nie za bardzo rozumiem jak wy liczycie, przecież to jest dobry przyrost. Wręcz bym powiedziała idealny. Tak się kończy szukanie porad w necie. Pewnie wszystko okej, ale ktoś Ci w głowie namiesza i będziesz się stresować. Daj znać co powiedział :)
 
reklama
Dalej nie wiem nic. Dziś byłam u innego ginekologa niż ostatnio i kazał dalej brać Duphaston i powtórzyć bete w czwartek i sobotę. Twierdził, że endometrium nadal jest cienkie i progesteron trochę mały. Mówił, że on też obstawia, że mogło to być poronienie biochemiczne, ale jak beta będzie dalej rosła to mam za tydzień przyjść na usg, A opis z dzisiejszej wizyty taki..
961D6074-1C3D-4BF0-B090-D6F454C5F061.jpeg
 
Do góry