reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża i czy wszystko z Nią wporządku ?

reklama
Beta wskazuje na wczesną ciąże, na tyle wczesną, że test sikany może jej jeszcze nie wykryć. Więc pewnie testy sprzed tygodnia nie mogły jeszcze wykryć ciąży ale beta hcg nie kłamie ;) Zapewne owulacja była mocno przesunięta i ciąża jest znacznie młodsza niż OM wskazuje. Jednak to czy ciąża się rozwija może ocenić jedynie lekarz na USG albo wykonanie ponownie ja przy takiej becie mialam już druga kreske. A nawet przy niższej.
 
Beta wskazuje na wczesną ciąże, na tyle wczesną, że test sikany może jej jeszcze nie wykryć. Więc pewnie testy sprzed tygodnia nie mogły jeszcze wykryć ciąży ale beta hcg nie kłamie ;) Zapewne owulacja była mocno przesunięta i ciąża jest znacznie młodsza niż OM wskazuje. Jednak to czy ciąża się rozwija może ocenić jedynie lekarz na USG albo wykonanie ponownie bety za 48 godzin
Ja przy takiej becie a nawet nizszej mialam druga kreske.
 
Ja trzy dni po spodziewanym terminie miesiączki miałam dwie identyczne grube krechy które trzymają się do dziś córa ma 20 miesięcy. Ale jak widzimy u każdego jest inaczej... Wydaje mi się ze to przez nieregularne cykle... I jutro będziecie wraz z żoną skakać z radości... tego Wam życzę...
 
Przepraszam ze post pod postem. Pytanie mam jeszcze jedno. Czy możemy zrobić test betahcg dzień po dniu ? W sobotę nieczynne jest. A jutro chcieliśmy iść z dwoma wynikami do ginekologa.
 
Przepraszam ze post pod postem. Pytanie mam jeszcze jedno. Czy możemy zrobić test betahcg dzień po dniu ? W sobotę nieczynne jest. A jutro chcieliśmy iść z dwoma wynikami do ginekologa.
Mozna ale zeby sprawdzic czy dobry przyrost i ciaza rozwija sie prawidłowo to robi sie po 48 h.
Idzcie do gin skoro beta tydzien temu byla 385 to teraz juz jest duza i bedzie dzidzia jak wszystko ok.
Wiec ja bym sobie odpuscila jeśli idziecie na usg.
Jak cos bedzie nie tak to lekarz pewnie sam zleci bete.
Skoro jedna kreska to moze beta spada i dojdzie do poronienia..przepraszam ze tak mowie ale nie ma sily zeby przy takim wyniku bety test pokazal jedna kreske.
Ja jak robilam bete to mialam 358
A test wczensiej pokazal druga kreske
4 dni po tej 1008 i 5 dni od tej drugiej 12 tysiecy prawie i dzidzia i serduszko pieknie bilo.
Wiec jak nic nie bedzie na usg a powinno to zróbcie bete ;) powodzenia!

Wnuczka ale co ma nieregularny cykl teraz do testu? Skoro przy takiej becie i to tydzien temu teraz jest juz o wiele wiele wieksza test negatywny dalej;(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja bym jednak zrobiła dzisiaj bhcg, lekarz będzie widział np czy nie spada lub czy rośnie. Lub może laboratoroim się pomyliło? Ile razy robiliście bhcg? Jeśli tylko raz, to może to błąd? Ja miałam słabą drugą kreseczkę (ale widoczną) przy becie 33. Może z testami jest coś nie tak?
 
Do góry