reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża i czy wszystko z Nią wporządku ?

Wpadło mi do głowy jeszcze jedno. Moja Żona była na badaniu bety razem z moja Mamą (to samo nazwisko). Dodawały krew jedna po drugiej z tym ze Mamą robiła BADANIE NA TSH. Może pomylili próbki i będę zrobili z krwi Mamy a TAG z krwi mojej Żony ?
 
reklama
A pomyłka pomyłka labo skoro te same nazwiska i krew pobieramy wchodząc jedna po drugiej..
Ze jak?
Bo nie zrozumialam
Testy sie nie myla nie jest w ciazy na pewno
Jeszcze beta ktora to potwierdza
Powyżej 5 mowi sie o ciazy.
Idzcie do gin.
On zbada i w razie w da cos na wywolanie okresu.
Bo albo spadla i poronienie bo beta 358 to 3/4 tydz .albo faktycznie blad laboratorium
 
Ja stawiam na błąd laboratorium, ale przy pierwszej becie. Nie ma możliwości aby beta spadła w tak szybkim tempie. Jednego dnia ponad 300 a następnego 2. Dlaczego nie pójdziecie do ginekologa? Przy nieregularnych cyklach ciężko coś Wam podpowiedzieć. Testy też wychodzą negatywne, więc ciąży nie ma. Czy żona ma stwierdzone jakieś choroby? Np. PCO? Z tymi miesiączkami powinna już coś dawno zrobić zwłaszcza jak staracie się o dziecko.
 
Czytałem w nternecie ze testy ciazowe
Wielu kobietom nie pokazywały ciąży mimo iz Ta była. Mam nadzieję ze pomylono próbki przy drugim badaniu. Z racji tego samego nazwiska , oraz dlatego ze najpierw krew oddawala Żona a potem moja Mama . Jedna po drugiej. Obym miał racje. Bo nie możliwy jest chyba spadek beta z 383 do 2.
 
Ostatnia edycja:
Czytałem w nternecie ze testy ciazowe
Wielu kobietom nie pokazywały ciąży mimo iz Ta była. Mam nadzieję ze pomylono próbki przy drugim badaniu. Z racji tego samego nazwiska , oraz dlatego ze najpierw krew oddawala Żona a potem moja Mama . Jedna po drugiej. Obym miał racje. Bo nie możliwy jest chyba spadek beta z 383 do 2.
Mama nie mogła mieć beta hcg we krwi...

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
Pierwsze badaniem, na którymwyszło beta 383 , Żona była sama, dopiero na drugim, po 24 h była z Mama. i wtedy wynik : 2,12
 
reklama
No właśnie. Więc mówię, na pierwszym badaniu, kiedy Żona pojechała sama, hormnon był, na drugim, razem z Mamą, hormon zniknął. Więc są 3 drogi

1. Pomyłka laboratorium przy 1-szym badaniu (wynik 383 byl pomylką).
2. Pomyłka przy drugim badaniu (pomylono probki krwi Żony i Mama)
3. Poronienie (choć brak symptomów wskazujących na to, że dzieje się coś niepokojącego)
 
Do góry