reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża i czy wszystko z Nią wporządku ?

Nie testt sie nie myla nie czytaj głupot w internecie...
Moga wyjsc jak za szybko się zrobi
Albo wadliwy jeden na milion ale nie ma sily
Przy takiej becie dawno granatowe kreski by byly. Tym bardziej ze nie zrobiliście jednego testu Wiem ze bardzo chcecie.ale nie rob sobie juz nadziei bo to bez senu w ciąży żona na bank nie jest.
Ja widze jedn rozwiązanie skoro wczensiej nie miala okresu po dwa miesiące tak teraz tez sie trafilo ma cos z cyklami niech idzie do ginekologa da jej jakies leki.
 
reklama
To była po prostu ciąża biochemiczna. Byliście już u tego ginekologa?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
No właśnie. Nie ma krwawienia. Moim zdaniem albo pomyłka laboratorium za pierwszym razem, że jest stezenie beta hcg , a faktycznie go nie bylo, lub pomylka laboratorium za drugim razem, gdy pomylono probki krwi Zony i Mamy i stad wynik z 383 po 24 h wynosi 2,12. Poronienie nie wchodzi w gre, tak mi sie wydaje. A co domwizyty u ginekologa, to w poniedziałek przyszly . prywatnie. nie da rady szybciej. a co do testów negatywnych... hm - nie wiem. moze faktycznie jets tak, jak pisza niektore kobiety. czytalem historie ze 7 testow negatywnych, 3 miesiac ciazy i nawet ginekolog nie wiedzial dlaczego testy nie wykazaly ciazy. wiem, że moze to byc bujda, ale wierze, bo te 24 godziny, kiedy byla szansa na bycia Ojcem byly najwspanialsze w moim życiu. Przepraszam za literówki,
 
No właśnie. Nie ma krwawienia. Moim zdaniem albo pomyłka laboratorium za pierwszym razem, że jest stezenie beta hcg , a faktycznie go nie bylo, lub pomylka laboratorium za drugim razem, gdy pomylono probki krwi Zony i Mamy i stad wynik z 383 po 24 h wynosi 2,12. Poronienie nie wchodzi w gre, tak mi sie wydaje. A co domwizyty u ginekologa, to w poniedziałek przyszly . prywatnie. nie da rady szybciej. a co do testów negatywnych... hm - nie wiem. moze faktycznie jets tak, jak pisza niektore kobiety. czytalem historie ze 7 testow negatywnych, 3 miesiac ciazy i nawet ginekolog nie wiedzial dlaczego testy nie wykazaly ciazy. wiem, że moze to byc bujda, ale wierze, bo te 24 godziny, kiedy byla szansa na bycia Ojcem byly najwspanialsze w moim życiu. Przepraszam za literówki,
Nie pozostaje nic innego jak zbadać kolejny raz beta hcg. Laboratoria pracują na peselach nie nazwiskach, ale czasem rzeczywiście zdarza się, gdy pacjent jest w bazie spojrzeć tylko na imię i nazwisko, a jak jeszcze adres sie zgadza to klops...widzę, ze jesteś bardzo zdesperowany....długo staracie się o dziecko? To, ze raz się nie udalo niczego nie przesądza...

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
Adres również jest ten sam...
Nawet laborantka ktora pobierala krew od Żony , pamietala Ja z poprzedniego dnia, bo powiedziała Jej, że kojarzy, że u Niej ciąża.
 
Adres również jest ten sam...
Nawet laborantka ktora pobierala krew od Żony , pamietala Ja z poprzedniego dnia, bo powiedziała Jej, że kojarzy, że u Niej ciąża.
Powtórzcie badanie i czekajcie na wizytę. Tyle mogę doradzić.

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
Skoro testy negatywne dla mnie ciazy nie mano chyba ze jakis cud.
Radze nie czytać internetow.
Powtórzcie bete albo kupcie jutro test
Jak bedzie negatyw to juz serio nie ma co sie ludzic a wszystko okaże sie w poniedziałek na wizycie bo juz powinno byc widac jakby cos bylo:)
Wiem ze to cudowne uczcie bo pamiętam jak ja robilam test ile emocji bylo:)
Ale bedziecie wiedzieć na czym stoicie lekarz dobierze leki żeby te miesiączki byly i bedzie gitara:)
 
reklama
Jutro robimy kolejny test beta hcg. Zobaczymy który wynik okazał się błędny. Albo pierwszy (383) albo drugi (2,12)
 
Do góry