reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża i czy wszystko z Nią wporządku ?

Przy takiej becie test powinien być pozytywny. Na badanie usg idzie się, gdy beta wynosi ponad 1000, wcześniej jest mały sens. Ja bym po 48h powtórzyła, żeby sprawdzić przyrost, przypuszczam, że lekarz i tak to zaleci.
 
reklama
Mozna ale zeby sprawdzic czy dobry przyrost i ciaza rozwija sie prawidłowo to robi sie po 48 h.
Idzcie do gin skoro beta tydzien temu byla 385 to teraz juz jest duza i bedzie dzidzia jak wszystko ok.
Wiec ja bym sobie odpuscila jeśli idziecie na usg.
Jak cos bedzie nie tak to lekarz pewnie sam zleci bete.
Skoro jedna kreska to moze beta spada i dojdzie do poronienia..przepraszam ze tak mowie ale nie ma sily zeby przy takim wyniku bety test pokazal jedna kreske.
Ja jak robilam bete to mialam 358
A test wczensiej pokazal druga kreske
4 dni po tej 1008 i 5 dni od tej drugiej 12 tysiecy prawie i dzidzia i serduszko pieknie bilo.
Wiec jak nic nie bedzie na usg a powinno to zróbcie bete ;) powodzenia!

Wnuczka ale co ma nieregularny cykl teraz do testu? Skoro przy takiej becie i to tydzien temu teraz jest juz o wiele wiele wieksza test negatywny dalej;(
Olcia czytaj ze zrozumieniem. Beta była robiona wczoraj a nie tydzień temu. Przy becie 385 nic jeszcze nie widać na usg.
 
Olcia czytaj ze zrozumieniem. Beta była robiona wczoraj a nie tydzień temu. Przy becie 385 nic jeszcze nie widać na usg.
Kurcze faktycznie przeczytałam szybko ze testy tydzien temu i ze beta :p wybaczcie
W takim razie przy becie 358 u mnie bylo czarno na usg nawet pęcherzyka nie bylo
Ale testy pozytywne
 
Ostatnia edycja:
Dzisiejszy wynik to 2,12. ; ( Pomylka laboratorium. Na to wychodZi. Jestem zalamany :(
Przykro mi. Nie ma co się załamywać tylko trzeba działać! Te wahania beta hcg znaczą, że coś w organizmie się działo, może ciąża biochemiczna, po takiej łatwiej zajść w ciążę. Powodzenia!

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
Co podpowiacie ?okresu nadal brak. Wynik bety z 6 lipca :383 , wynik bety z 7 lipca :2,12. Dwa testy ciążowe robione N początku miesiąca negatywne i test z wczoraj również negatywny. Ostatni okres ; 10 maj.. nieregularne miesiaczki
 
Wychodzi na to ze ciaza biochemiczna
.
Przyjdzie okres to sie oczysci organizm
Beta jak spada to znaczy niestety tylko jedno.
Idzcie do ginekologa on powie co i jak.
A jak nie dostanie okresu zona to musi dać cos na wywolanie
Przykro mi :(
Test mogl wyjsc negatywy bo beta na początku miesiaca jak robiliscie test byla nizsza niz 358 a ona rosnie z dnia na dzien i test nie wylapal jeszcze i dlatego .:(
Ciazy nie ma na pewno.
 
reklama
Ostatni test robiliśmy wczoraj ..10 godzin po badaniu beta który wyszedł 383 a mimo to test ciążowy był negatywny
 
Do góry