reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża? I pozytywny test?

Doradora

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Lipiec 2019
Postów
290
Hej, zrobiłam test ciążowy 2,3 dni przed spodziewana @.. Czy mi się wydaje czy widzę tam cień 2 kreski? :o
IMG_20190918_052447.jpg
o
 
reklama
reklama
A że tak zapytam . Czy plamienie jest normalne ? I do jakiego czasu może się utrzymywać mniej więcej?

Moim zdaniem ciężko stwierdzić czy plamienie jest normalne bo może mieć wiele źródeł od niedoboru Progesteronu po inne przyczyny.
Wiele kobiet w ciąży ma plamienia i nie okazuje się to niczym groźnym, ja natomiast miałam plamienia i później poroniłam bo okazało się że była to ciąża biochemiczna dlatego ze swojej strony nigdy nie mówię że plamienie jest okej. Nie martw się na zapas, ale może warto wcześniej poprosić o receptę na Progesteron lub ewentualnie zbadać jego poziom?
 
Moim zdaniem ciężko stwierdzić czy promienie jest normalne bo może mieć wiele źródeł od niedoboru Progesteronu po inne prEcYvy.
Wiele kobiet w ciąży ma plamienia i nie okazuje się to niczym groźnym, ja natomiast miałam plamienia i później poroniłam bo okazało się że była to ciąża biochemiczna dlatego ze swojej strony nigdy nie mówię że plamienie jest okej. Nie martw się na zapas, ale może warto wcześniej poprosić o receptę na Progesteron lub ewentualnie zbadać jego poziom?
Więc pójdę jednak do lekarza i będę wiedzieć na czym stoję , powiem mu po prostu jak jest i coś się zaradzi .
 
reklama
Do góry