reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

u mnie to było tak że poczułam sie słabo w tramwaju (to był jakiś 4tc) ale wtedy jeszcze nie wierzyłam że mogę byc w ciąży bo było lato i duchota więc myślałam że to od tego a poza tym dość długo staraliśmy się o maleństwo a leczenie podjęłam na miesiąc wcześniej więc nie myślałam że mam aż takie szczęście ...no ale okazało się inaczej :)
z innych objawów to bolące piersi i ból brzucha jak na miesiączkę, senność a ok 7 tc doszły jeszcze poranne mdłości, wstręt przed niektórymi potrawami (szczególnie nie mogłam patrzeć na słodycze) i co moim zdaniem było najgorsze czułam smak i zapach blachy blee
 
reklama
czesc dziewczyny jestem tu nowa i chcialam sie z wami czyms podzielic i uslyszec co wy na to!ostatni okres mialam 1 lutego kochalam sie z moim facetem 13 cykle mam raczej regularne po 32 /33 dni wiec mniej wiecej w tym okresie wypadaly jakos dni plodne .gdzies tak od 15 lub 16 zaczely bolec mnie jajniki tak jak przed @ i krzyze teraz jeszcze od jakis 5 dni pobolewaja piersi zawsze przed @ odczuwalam podobne bule ale nie tak wczesnie okres powinnam dostac dopiero 5 marca .dodajmy ze byl to stosunek przerywany i moj pan nie do konca zdazyl wysc.robilam test w poniedzialek wyszedl negatywny ale to bylo zaledwie 10 dni od zblizenia.dodajmy ze ja bym bardzo chetnie zostala mama:-)
 
acha i jeszcze jedno tez mam jakis taki dziwny smak w ustach i jestem nad wyraz spokojna w nocy nie moge zasnac a nad ranem nie chce wstawac z luzka a moja temperatura mierzona w pochwie jest stale 37 albo wyzsza
 
pierwszym moim objawem było brak miesiączki . czesto oddawałam mocz wiec poszłam do lekarza . myslalam ze to przez nerki bo kiedys chorowałam . lekarz mi tylko zapisał tabletki ale i tak nie przechodziło . nie mialam mdlosci ale byłam czesto bardzo zmeczona i miałam humorki . na poczatku jadla co popadnie a pozniej nic i to co przytylam to straciłam .gdy okres spoznial mi sie 2 tygodnie zrobilam test i wyszły wyrazne 2 kreski ale poszłam do lekarza aby to potwierdzil . no i jestem . juz 19 tydzień . :)
 
Pierwsze objawy ciąży zauważyłam.....5 dni po stosunku:tak: Od początku czułam że to jest to. W tym dniu męczące kłucia podbrzusza. Potem kłuło i ciagnęło mnie co jakiś czas podbrzusze. Jeszcze długo przes testowaniem miałam uczucie przepełnienia, przy szybkim wstawaniu czy siadaniu czułam dyskomfort, a kilka dni przed spodziewaną @ ból w okolicach nerek (tak też było w pierwszej ciąży). No i dwie kreski mnie nie zszokowały:-D
 
cześć dziewczynki! :) jakos nie planowalam zarejestrowac sie na jakimkolwiek forum, ale moja desperacja mnie do tego zmusila... prosze pomozcie mi swoja wiedzą i doswiadczeniami!
otóż moj problem wyglada tak: cykl mam jak w zegarku zawsze 30 dniowy, ostatnia miesiączka przyszla puntkualnie, 27 stycznia. do zblizenia doszlo 6 lutego, tj 11 dzień cyklu, oczywiscie bez zabezpieczenia, do konca..:/ planowo okres mialam dostac wczoraj, tj 26 lutego. od jakiegos tygodnia, moze troche dluzej, mam dziwne klucie w podbrzuszu tak jakby jajniki czy ich okolice, piersi nabrzmiale, sutki ciemne, wrazliwe. pobolewa mnie dzisiaj kregoslup. boję się ze jednak doszlo do zaplodnienia, jak myslicie? test zrobilam wczoraj, quick vieu ale chyba zle go wykonalam, wydaje mi sie ze wlalam za duzo kropel moczu, bo pasek w polu C wyszedl do polowy a w polu T pokazalo się cale, jakby zamokniete różowe pole, paska brak. test wykonany byl w 31 dniu cyklu. no i wydzielina z pochwy też jest dziwna, tzn nie taka jak przed okresem, tylko mleczna i niezbyt gęsta, bezzapachowa. Proszę pomozcie i doradzcie mi....
 
Witajcie.Mam mały problemik:)
Otóż,stosuje plastry Evra,od dawna dosyć,zdarzyło mi się kilka razy zapomnieć o przyklejeniu i plaster lądował na ręku dopiero drugiego dnia.Ostatni okres bardzo ciężko przeszłam,strasznie źle się czułam,słabo zakręcenia w głowie.W tym tygodniu powtórka:słabo mi,kręci się w głowie,mam mdłości i ohydny smak w ustach,zrobiłam test w środę i wyszły dwie kreski:),jedna bledsza ale tak samo miałam w 1 ciąży(mam prawie 3 letnią córkę),zrobiłam 2 test i był tylko ślad,jakby ''miejsce'' na tą kreskę,(dopiero jak dzisiaj na ten test znowu spojrzałam to jest krecha),a 3 test zrobiony w czwartek nie wykazał ciąży....aaaaaaaa,już nie wiem co myśleć,źle się czuję,strasznie kręci mi się w głowie,mdli mnie,nie mogę pić kawy,prawie nie jem i mam strasznie sucho w ustach.Temperatura w pochwie 37,2
Czy któraś z Was miała takie ''problemy'' z testami???
Pomocy!
 
Powiem wam że wszystko jest możliwe
Ja w 2 ciąży zrobiłam test w dniu spodziewanej @ i wyszła jedna krecha a dziś ta 1 krecha ma prawie 5 lat :-D z kolei w tej ciąży zrobiłam test w dniu spodziewanej @ to był dosłownie cień cienia tej 2 kreski widoczny tylko przy białym świetle latarki rowerowej :-D po 3 dniach powtórzyłam test i wyszedł cień mocny zdecydowany.
oliwkakarolina radze powtórzyć test za kilka dni lub udać się na bete hcg będziesz miała pewność
 
reklama
Do góry