reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

tak to prawda testy nie sa takie dobre mam znajoma ktora wiedziala ze jest juz w ciazy i to w 5 miesiacu a jak sobie robila testy to raz jej wychodzily pozytywnie raz negatywnie za to ten z krwi raczej sie nie myli ja tez trzymam kciuki za 2 kreseczki
 
reklama
dziewczyny a powiedzcie mi czy przed spodziewaną @-która nie przyszła oczywiscie mialyscie mdłości bole glowy zachcianki?? jestem bardzo bardzo ciekawa....
 
dziewczyny a powiedzcie mi czy przed spodziewaną @-która nie przyszła oczywiscie mialyscie mdłości bole glowy zachcianki?? jestem bardzo bardzo ciekawa....

hej, ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów ze jestem w ciaży, albo sie nie "nasluchiwalam" bo nie czekałam specjalnie na dziecko. Gdy nie dostała okresu w danym dniu, czułam ze jestem w ciązy i od razu zrobiłam test, wyszła druga blada kreseczka, Teraz gdy staramy sie do miesiąca na dzidzie to czuje bole brzucha, bole kregoslupa, mialam lekkie zawroty, no i piersi mnie az tak nime bolały jak to zawsze przy owulce. za tydzien powinnam dostac okres.
Nie wiem co mam ci napisac, zachcianki zawsze moga byc przed okresem, musisz zrobic test powinno cos juz pokazać powodzenia.
 
dziewczyny a powiedzcie mi czy przed spodziewaną @-która nie przyszła oczywiscie mialyscie mdłości bole glowy zachcianki?? jestem bardzo bardzo ciekawa....
Witaj takie objawy mogą być na fasolke i na @. Musisz poczękać do terminu@ i jak jej nie będzie to zatestować. Ja takie objawy mam co mięsiąc i się nastawiam że to fasoleczka ale niestety za każdym razem przychodzi rozczarowanie. Ale trzymam kciuki żeby tobie się udało:-):-):-)
 
wlasnie ja mam taki problem ze przed każdą @ sobie wkręcam i wkręcam! niepotrzebnie..i chyba ze strachu .. czekam do terminu @.. choc nie powiem ze chyba na fasolke troche jeszcze za wczesnie. oczywiscie cieszyla bym sie gdyby byla..ale bylo by to nieplanowane. dzieki dziewczyny pozdrawiam:):***
 
wlasnie ja mam taki problem ze przed każdą @ sobie wkręcam i wkręcam! niepotrzebnie..i chyba ze strachu .. czekam do terminu @.. choc nie powiem ze chyba na fasolke troche jeszcze za wczesnie. oczywiscie cieszyla bym sie gdyby byla..ale bylo by to nieplanowane. dzieki dziewczyny pozdrawiam:):***
To trzymam kciuki aby wszystko ułożyło się po twojej myśli:)
 
dziewczyny a powiedzcie mi czy przed spodziewaną @-która nie przyszła oczywiscie mialyscie mdłości bole glowy zachcianki?? jestem bardzo bardzo ciekawa....

Raczej wątpliwe żeby przed spodziewanym terminem miesiączki mieć juz mdłości, zachcianki czy bóle głowy bo to sa objawy ale już nieco późniejszej ciąży, tzn mogą wystepowac tak od ok 6 - 8 tyg więc na moje Twoje objawy wskazuja na zbliżający się okres bo na objawy ciążowe jest za wcześnie.

PS. no i może lepiej zainwestowac w dobre zabezpieczenie niż schizować się co miesiąc tym czy przyjdzie @ skoro nie chcesz miec jeszcze dziecka?
 
dziewczyny a powiedzcie mi czy przed spodziewaną @-która nie przyszła oczywiscie mialyscie mdłości bole glowy zachcianki?? jestem bardzo bardzo ciekawa....

Mdłości miałam ale nie wiedziałam czy to przez fasolke czy sie zatrułam czymś. A cała reszta przyszła na przełomie 2 a 3 miesiąca. Moim pewniakiem że jestem w ciąży była siateczka żyłeczek na piersiach i wrażliwość sutków do tego stopnia że jak niechcący mnie smyrną MÓJ to miałam go ochote pogryść.
 
dziewczyny a powiedzcie mi czy przed spodziewaną @-która nie przyszła oczywiscie mialyscie mdłości bole glowy zachcianki?? jestem bardzo bardzo ciekawa....
Ja pierwszą @ miałam normalnie nie byłam pewna ciązy ale czułam że coś może być bo miałam bóle w podbrzuszu i opuchniete piersi.Jak 2 @ nie przyszła to zrobiłam test i wyszło. to był 8 tydzien juz. A u mnie mdłośći się pojawiły miesiąć później jak juz byłam gdzieś w 13 tygodniu.
 
reklama
Hej dziewczyny
Przeczytałam 3/4 forum i nabawiłam się wątpliwości , może Wy pomożecie mi je rozwiać.
Ostatni @ miałam 16.02 , przytulanki były 02.03 Kolejną @ miałam dostać 16.03 - nie dostałam - w tym dniu zrobiłam test był negatywny. Dzień lub dwa dni wcześniej bolał mnie już brzusio - więc myślałam że to na. Brzuch pobolewa do dzisiaj, piersi bardzo nabrzmiałe i wrażliwe. Drugi test zrobiłam 18.03 - słaba druga kreska , następnego dnia się wkurzyłam i kupiłam test elektroniczny - wyszło że jestem w ciąży 2-3 tydzień.
Więc jestem czy nie? Wizytę mam na 29.03 - to z pewnością rozwieje wątpliwości.
 
Do góry