reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Hej dziewczyny
Przeczytałam 3/4 forum i nabawiłam się wątpliwości , może Wy pomożecie mi je rozwiać.
Ostatni @ miałam 16.02 , przytulanki były 02.03 Kolejną @ miałam dostać 16.03 - nie dostałam - w tym dniu zrobiłam test był negatywny. Dzień lub dwa dni wcześniej bolał mnie już brzusio - więc myślałam że to na. Brzuch pobolewa do dzisiaj, piersi bardzo nabrzmiałe i wrażliwe. Drugi test zrobiłam 18.03 - słaba druga kreska , następnego dnia się wkurzyłam i kupiłam test elektroniczny - wyszło że jestem w ciąży 2-3 tydzień.
Więc jestem czy nie? Wizytę mam na 29.03 - to z pewnością rozwieje wątpliwości.

Zrob sobie bete. Odrazu sie dowiesz czy jestes w ciazy. Skoro zrobilas tyle testow i kazdy kolejny pokazywal juz ta druga kreche a okresu dalej nie ma to mozliwosc ciazy jest duza. Zwlaszcza te pobolewajace piersi. Ale ta beta bardziej Cie powiina upewnic. Daj znac jak sie juz dowiesz :)
 
reklama
Hej dziewczyny
Przeczytałam 3/4 forum i nabawiłam się wątpliwości , może Wy pomożecie mi je rozwiać.
Ostatni @ miałam 16.02 , przytulanki były 02.03 Kolejną @ miałam dostać 16.03 - nie dostałam - w tym dniu zrobiłam test był negatywny. Dzień lub dwa dni wcześniej bolał mnie już brzusio - więc myślałam że to na. Brzuch pobolewa do dzisiaj, piersi bardzo nabrzmiałe i wrażliwe. Drugi test zrobiłam 18.03 - słaba druga kreska , następnego dnia się wkurzyłam i kupiłam test elektroniczny - wyszło że jestem w ciąży 2-3 tydzień.
Więc jestem czy nie? Wizytę mam na 29.03 - to z pewnością rozwieje wątpliwości.
Jak testy pokazują Ci dwie kreseczki nawet jak jedna jest dużo słabsza to napewno jesteś w ciąży i pozostaję mi tylko pogratulować.:-D:-D:-D Ale jak chcesz się upewnić to zrób sobie bete ona da Ci 100% pewność. :-):-):-)
 
---Anecia1111---- aaa i tak sobie przeglądałam forum.. i zauważyłam--to-- maga76 wypowiadała się że miała mdłosci przed spodziewaną @ cyt- :"Z moich wczesnych objawów, które zaczęły się już przed spodziewaną @ to :
- mdłości ( ale tylko raz musiałam biec do kibelka)" więc chyba każda z nas jest inna :) ^ ^
 
Musze powiedziec ze jak na razie u mnie nie ma jako takich objawow. (jestem w 5 tyg) jedyna zmiane jaka odczuwam napewno to zmeczenie. Poniewaz wczesniej chodzilam na silownie od razu widze roznice. Szybciej sie mecze. I oby TYLKO ten objaw zostal :)
 
Żeby mieć pewność warto zrobić badanie krwi -betaHCG. Ja dość szybko wiedziałam, że coś jest na rzeczy, bo ze względu na nieregularne cykle mierzyłam temp. I jak ta nie spadała nadal po terminie spodziewanej @ zrobiłam test. Druga kreska nie była super wyraźna i dlatego kilka dni później zrobiłam test z krwi, który potwierdził ciążę :) z wczesnych objawów to pamiętam totalną ospałość 24 h/dobę (do dzisiaj lubię sobie pospać :)), no a mój mąż twierdzi, że od razu (jeszcze przed testem) wiedział, bo się nagle nieznośna zrobiłam ;)
 
Hej dziewczyny
Przeczytałam 3/4 forum i nabawiłam się wątpliwości , może Wy pomożecie mi je rozwiać.
Ostatni @ miałam 16.02 , przytulanki były 02.03 Kolejną @ miałam dostać 16.03 - nie dostałam - w tym dniu zrobiłam test był negatywny. Dzień lub dwa dni wcześniej bolał mnie już brzusio - więc myślałam że to na. Brzuch pobolewa do dzisiaj, piersi bardzo nabrzmiałe i wrażliwe. Drugi test zrobiłam 18.03 - słaba druga kreska , następnego dnia się wkurzyłam i kupiłam test elektroniczny - wyszło że jestem w ciąży 2-3 tydzień.
Więc jestem czy nie? Wizytę mam na 29.03 - to z pewnością rozwieje wątpliwości.

No jak wyszła i blada kreska i test elektroniczny wyszedł to jesteś - co mamy Ci więcej doradzić?

Możesz zrobić badanie hcg beta
 
reklama
dziewczynyy .. wczoraj powinnam dostac okres a mam tylko plamienia..wczoraj slabiutko..dzis troszeczke mocniej.. ale tylko plamienia.. ostatnie moje miesiaczki byly strasznie mocne;/ no i te mdlosci ktore mialam wczesniej. przez 3 dni ,ale byly -zatrucie to nie bylo bo bym latala do wc albo wymiotowala hmmm. ciekawe czy to fasolka czy to przez to ze ciagle o tym mysle!! 23.02 mialam okres-dni plodne wychodzily mniej wiecej 8-9.03 a wtedy kochalam sie z moim M bez zabezpieczenia-przerywany... hmmmmm hmm od myslenia boli mnie glowa !! poczekam do konca tyg zobacze czy
@ nie przyjdzie ..jak nie to zrobie test ... pozdrawiam wszystkie oczekujące i obecne mamy !!buziakiii !!
 
Do góry