reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witajcie, jestem tu pierwszy raz. :)

U mnie też pierwszy test wyszedł dziwnie, kreseczka była ledwie widoczna, a robiłam prawie tydzień przed spodziewanej miesiączki. Drugi test i zresztą trzeci też pokazał słabiutką, ledwie widoczną kreseczkę. Ginekolog powiedział, że rzadko tak wcześniej można ciążę wykryć i skierował mnie na Beta test.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Inez kochana ja miałam tak samo i okazało się to prawdą.
Robiłam najpierw jeden test no i pojawiła się bardzoo jaśniutka w dniu spodziewanej @ miałam już wyraźną kreseczkę tę druga.
Sunshine_Baby Witaj kochana:) Serdecznie Gratuluję, a który to tydzień?Ja jak byłam u lekarza to zaraz po teście więc był wtedy to 4tydz, ale jeszcze nie widziała nic dopiero w 6tyg serduszko sobie pikało w 8tyg niestety poroniłam, ale teraz spóźnia mi się @ więc hmm ciekawe:)
 
ahh test daje wiarygodny wynik najlepiej zrobiony z rana i po 5 minytach jak sprawdzisz po 30 to może już być niewiarygodny dziewczyny na innym forum pisały że wyszła 1 kreska a po 40 minutach 2 kreska - to juz nie jest dobry wynik tym sie nie sugerujcie test ma być od razu odczytany pozniej jest niewiarygony. a dla ciebie rada- zrob test z krwi
 
Kochane mi też się spóźnia @ mam dziś 37 dzień i nic coś mnie trochę pobolewa pachwina jakaś taka senna jestem troszkę inaczej jak w mojej 1 ciąży, ale testu na razie nie robię bo jakoś mam uprzedzenie;pl;pp;p a może po prostu mam stresa;)

Inez i jak??Powtórzyłaś test??
 
Dwa tygodnie przez spodziewaną miesiączką zaczęły mnie boleć piersi, później brak okresu- test pozytywny, papierosy zaczęły inaczej, gorzej smakować, występowały bóle głowy
 
Sunshine_Baby Witaj kochana:) Serdecznie Gratuluję, a który to tydzień?Ja jak byłam u lekarza to zaraz po teście więc był wtedy to 4tydz, ale jeszcze nie widziała nic dopiero w 6tyg serduszko sobie pikało w 8tyg niestety poroniłam, ale teraz spóźnia mi się @ więc hmm ciekawe:)

Witam! piąty tydzień:) wczoraj widziałam pęcherzyk, tętna jeszcze nie było... CZekam, boję się:(
 
Sunshine_Baby, gratuluje!
U mnie w 5 tyg tylko pęcherzyk było widać, a dzisiaj już bije serduszko więc nie bój się tylko dbaj o siebie :-)
 
marc- po tym ktory wyszedl pozytywny dopiero po paru h zrobilam drugi - chyba przedwczoraj jakos po godzinie 15 i w sumie wyszedl neg-widac tam taki cien jakby 2-giej kreski ale to nie jest to . nie oplaca mi sie robic bety bo we wtorek mam juz do gina ale teraz tak sobie mysle ze to po prostu jakies zaburzenia. a wszystko okaże sie we wtorek :) napewno napisze co i jak wyszlo:tak::tak:ale zalamac sie mozna przez te testy kiedys jak nie bede miala okresu lub bedzie mi sie spoznial od razu zrobie bete i nie bede bawila sie w testy !! pozdrawiam i do uslyszenia:tak::*:*:*


Sunshine_Baby, gratuluje!
 
reklama
Do góry