reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
hmm Beta albo poczekaj
hmm ja na razie nie wiem w związku się popieprzyło więc chyba nie miejsce i czas teraz by był na dzieciątko :(
 
marc- w zwiazku sie popieprzyło ,ale mysle ze lepiej bedzie jak pojdziesz do lekarza , uspokoisz sie , jesli wyjdzie ze nie jesteś bedziesz mogla inaczej podejsc do sprawy , do waszego zwiazku :) głowa do góry -będzie dobrze kochana:):*:*:*:*:*

TakaJednaKobitka-moze jeszcze troche poczekaj :) jesli @ nie przyjdzie leć na betę :)
 
Witam:-)

Dziewczyny życzę Was z całego serca zaciążenia:-)

Marc ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza i zapytała dlaczego tak jest. Może teraz przez stres spóźnia Ci się @ albo może faktycznie fasolinka się zadomawia. kochana współczuje Ci strasznie i mam nadzieję, że się trzymasz:-* może piszę tutaj malutko i od niedawno ale pamiętaj, że tu jesteśmy:-)

Takajednakobitka ja tez bym Ci radziła zrobić betę jednak ona jest dokładniejsza niż test sikany:-) trzymam kciuki!

Inez może siostra przekaże Ci ciążowe fluidki:-)


a mnie strasznie bolą piersi, normalnie wytzrymać się nie da, jak chodzę to mam wrażenie, że mi się urwą...:/ w niedziele mam dostać @ i mam wielka nadzieję, że nie dostanę:-D
 
Hej :-) U mnie @ dalej ani śladu :rofl2: Dzisiaj znowu intensywnie się ruszałam i nic nawet brzuch nie zabolał:-p W sumie jakby wliczyć dzień w którym miałam dostać to spóźnia mi sie już 3 dni :szok:
Chyba zrobię jeszcze jeden z apteki a jak dalej nie będzie nic wiadomo to namówię przyjaciółkę żeby na bete ze mną podjechała bo sama się boje ( taki ze mnie straszek że mogę przy pobieraniu zemdleć a do domu trochę km mam:-D)
 
reklama
TakaJednaKobitka-wypij lampke czerwonego wina ;p podobno pomaga:p hehe no ale ja tam mysle ze Ty juz tam masz malutka fasoleczke :p zrob tesciora 2 albo ta bete :D bo ja juz nie moge sie doczekac tej dobrej nowiny :p :):):):):)

Patrycjaa- Tobie również życze fasolki i oby ta wredna @ nie przyszła !!!!!:):):):):):)) powodzenia:p ;*
 
Do góry