reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

W pierwszej ciąży nie miałam praktycznie objawów. Przed @ mój brzuch jedynie tak się zaokraglił. Zrobiłam 2 testy i dzień przed @ drugi 2 dni po spodziewanej @ i wyszły negatywne. Dopiero trzeci test wyszedł pozytywnie, 5 dni po spodziwewanej @. Teraz natomiast, mam zawroty głowy, żółtawo-biały śluz, i bóle jajników, brzuch mnie boli jak na @. Nie nastawiam się, lecz staram cierpliwie czekać:)
 
reklama
iwka_marchewka-Gratuluje !!! nawet nie wiesz jak sie ciesze ;D:-D:rofl2: teraz zycze duzo zdrowka dla Ciebie i malenstwa:) odpoczywajcie ;*;*:tak::tak:
P.S-teraz możesz już nam opisać swoje pierwsze najwczesniejsze objawy ciąży:)<oczywiscie poza brakiem @ :):p >



jeżynka-I Tobie życze fasolki !!! mam nadzieje ze bedzie :) niech ta wstrętna @ nie przychodzi !!!:-D:-D


Violett
-A Twoj ukochany ile lat ma?:p :) wlasnie u mnie to samo, dzieci chyba czują to ze kobieta ma dobra podejscie do nich i wgl. ;)

pozdrawiam.


a fasolki niech sie na wiosne zagnieżdżają -Tyle boćków sie pojawia, to i fasolki sie pokażą:) -Tego wam życzę z Całego serducha :tak::)

 
Ostatnia edycja:
hmm mnie brzuch tak boli jak na @, a teraz zaczela mnie kłuć lewa pierś.. i bądź tu mądry, jak objawy na @ i na ciążę są tak podobne:)
 
Hey dziewczynki:-):-):-):-):-)
Mam dla Was wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wczoraj zrobiłam test i to o 18:10 i wyszły mi dwie wyraźne krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak::tak:
Mój mąż o mało nie oszalał ze szczęścia!!!!
We wtorek mam ginek to powinno już być widoczne maleństwo!!!!!

buźka. odezwę się niedługo.
GRATULUJE kochana, i życze książkowej ciązy :)

Hej, witam wszystkich:)) Otóż jestem w trakcie starania o drugiego dzidziusia, pierwszą ciążę niestety straciłam w 10tc. Ale nie ma co się poddawać i trzeba próbować dalej. Jest to nasze pierwsze staranko po poronieniu. Używaliśmy testów owulacyjnych by określić płodne dni i teraz czekamy na rezult:)) Nieststy rozregulowały mi się ostatnio cykle, więc @ powinnam dostać chyba w przyszłym tygodniu (oby nie). Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane i te które czekają tak jak ja na dwie kreseczki:))
Trzymam mocno kciukasy by sie udalo :)
W pierwszej ciąży nie miałam praktycznie objawów. Przed @ mój brzuch jedynie tak się zaokraglił. Zrobiłam 2 testy i dzień przed @ drugi 2 dni po spodziewanej @ i wyszły negatywne. Dopiero trzeci test wyszedł pozytywnie, 5 dni po spodziwewanej @. Teraz natomiast, mam zawroty głowy, żółtawo-biały śluz, i bóle jajników, brzuch mnie boli jak na @. Nie nastawiam się, lecz staram cierpliwie czekać:)
Kochana taki śluz to jest normalne, ja tez tak mialam. Brzuszek też mnie często noli jak na @, ale jezeli nie ma krwawienia to jest wszytsko okejo :)






Violett[/B]-A Twoj ukochany ile lat ma?:p :) wlasnie u mnie to samo, dzieci chyba czują to ze kobieta ma dobra podejscie do nich i wgl. ;)

pozdrawiam.
Moj ukochany malat 20 :) No chyba czuja, ale to dobrze. Ja poprostu ubustwiam male dzieciaczki :)


a fasolki niech sie na wiosne zagnieżdżają -Tyle boćków sie pojawia, to i fasolki sie pokażą:) -Tego wam życzę z Całego serducha :tak::)

[/QUOTE]

A do mnie w nocy zawitała ta małpa @ :crazy: Ale nie rozpaczam jak nie tym razem to następnym ;-)
Trzymam kciuki za resztę :-)
 
reklama
TakaJednaKobitka-ajj....przykro mi :-(no ale nie ma co sie zalamywac:) pomecz troche męża:p i poczekamy na rezultaty :p:p:tak::*:*:*

Violett
-młody tatuś,ale na szczęście ma zdrowe podejscie do wszystkiego,dobrze ze nie uciekł i nie zostawil cie z tym sama.. najwidoczniej jest juz na tyle dojrzały zeby miec dzidziusia !! :) gratuluje faceta :)

jeżynka -ja nadal trzymam kciuki :tak::-);*
 
Do góry