reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Sandra dziekuje
icon10.gif
Tez sie ciesze jestem najszczesliwsza chyba kobieta na swiecie :)) ach ale co rusz jestem głodna
icon11.gif
ale to chyba naturalne :)) Buziaczki dla was :)
 
umnie głównym i najbardziej uciążliwym objawem były zawrotu głowy, koszmar. Z czasem obrzydziły mnie ulubione perfumy.No i ciągle siusiu latałam...:-)
 
oto scena z naszego zycia.......odlozylam tabletki ok 7 miesiacy temu-wybor swiadomy, nie staralismy sie o dzidziusia specjalnie....wiadomo praca, dom i tysiac rzeczy po drodze, ale wiedzialam , ze jezeli nie zrobie inaczej...tak naprawde szybko sie to nie wydarzy. dlugo nie musialam czekac....niestety poczatki nie byly latwe....okres spoznial sie 2 tygodnie, zganialm to na stres w pracy i szkole , ale juz wtedy czulam , ze cos jest nie tak.....posypialam, bylam slabsza, jadlam fakt, nie mialam mdlosci, nie wymiotowalam, piersi bolaly , nawet mialam lekkie bole w podbrzuszu wszystko tak jak przd okresem....ale okresu jak nie widac bylo tak do dzis zostalo:tak::tak::tak:
nasza dzidzia zaskoczyla nas bardzo i moze nie mamy ustatkowanego zycia....bo ciagle na rozjazdach, bez legalizacji zwiasku.......nawet bez wlasnego miejsca do zycia, ale ma milosc.....pozdrawiam wszystkie mamy.....te przerazone, zaniepokojone, niepewne, zaskoczone......... wierzcie bedzie tylko lepiej i piekniej:-)
 
Ja tez czekalam na te wysnione , wymarzone 2 kreski, jak je ujrzalam poplakam sie ze szczescia wtulona w męza- niesamowite uczucie. No a teraz rzeczywistosc- bolące piersi ,szczególnie w nocy tak mnie rwa az pod pachy :(
 
Hejka..dziewczyny czy to,że czesto siusiam i mam w piersaich jakas wydzielne moze skazywac ciążę.jeśli juz to byłby to dopiero drugi tydzien więc troskę dziwne,że objawy aż tak widoczne..przu pierwszej ciązy wydzieline z piersi tzw siare miałąm w polowie więc jestem bradzo zdziwiona tym faktem....karmiłam tylko do 4 miesiaca ,mogą to byc ajkies pozostałości jak myslicie? robiłam już 4 testy i nic ale mam jakos dziwne przeczucie ,że jednak coś tam zamieszkało...
 
reklama
Do góry