reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Kasia178

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć Dziewczynki!!!

Piszę, żebyście potrzymały szczególnie mocno kciuki za mnie teraz, bo dziś jest 26 dc, a ja mam cykle 26-27- dniowe. Mam nadzieje, że tym razem ta wstrętna @ się nie pojawi, ale boję się bardzo. Moje objawy są w sumie nadal: piersi są powiększone i bolące, ale bolą już mniej jako całe piersi, a bardziej brodawki, i raczej wtedy kiedy ich dotykam. Nie wiem czy to dobrze czy źle ??? Biegam coraz częściej do kibelka siusiu :-[ - dobrze, że mam male mieszkanko i do łazienki blisko ;) A do tego od jakiegoś tygodnia pojawiła mi się jakaś biała wydzielina z pochwy- takie "gęste mleko". Temperatury nie mierzę, bo już całkiem bym zwariowała ::) Ale co mnie martwi: w niedzilę nie wytrzymałam i zrobiłam test, taki, który powinien wskazać 7 dniową ciążę i wyszedł negatywny :mad: :mad: :mad: Z moich obliczeń wynika, że to był 8 dzień po poczęciu. Robiłam test Amil- nie wiem na ile mam mu wierzyć ??? Teraz nawet jak nie dostanę @ to będę się bała zrobić test, żeby nie zobaczyć I kreseczki :( Dziewczyny, ratunku, bo zwariuję :o Ja nie jestem cierpliwa- jak mam dotrwać do jutra ??? ??? ???
Pozdrawiam ciepło :) :) :)
Kasia

reklama
Ż

żużaczek

Gość
Kasiu! Ja jak zrobiłam pierwszy test po 10dniach od poczęcia to tez mi wyszedł negatywny, a następny w 14 dni po to były juz 2 kreseczki ;D

Marcia

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
I jak Kasiu 178 czy robiłaś jeszcze raz test? Ja mam dziś 21 dc i będę robić test dopiero w przyszły weekend. Muszę przyznać, że też mam bolące piersi (i faktycznie jest to inny ból jak przed @) i podbrzusze też trochę mi dokucza. Ja też staram się o dzidzię i jestem bardzo niecierpliwa. Codziennie z mężem zastanawaiamy się czy to już. Życzę Ci z całego serca fasolki i daj znać jak wyszedł test. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!!!

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
no to ładnie..czytam i czytam..i zastanawiam się teraz.., a moze jestem?..Robiłam test w 24 dniu cyklu, czyli przypuszczalnie 7 dni po zaplodnieniu:)..wyszedl negatywny..Powtórze w dniu planowanehj@..Mogę byc w ciazy?..Piersi są takie jak zawsze..normalne..małe:)..trochę jajniki mnie dziwnie bolą...Ale stres..

A

Anik

Gość
Dziewczyny - testy są różne - ja jednego dnia zrobiłam cztery - róznych firm. To było 2-3 dni po tym jak miałam dostać @. Na dwóch z nich owe dwie kreski były super wyraźne, na dwóch pozostałych bardzo słabe, ledwo widoczne (te dwa były jednej firmy ale nie pamietam jakiej). Zróbcie kilka różnych testów. A najlepiej jak się wam @ opóźni zróbcie test w laboratorium - nie będzie wątpliwości.
Pozdraiwam
a

Kasia178

Rozwiązania
0
Kochane,

kilkanaście minut temu dostałam @ i jestem załamana :( Siedzę i ryczę :( Nie jest mi chyba dane zostać mamą, więc rezygnuję ze starań. Nie mam już na to siły. To już trwa tak długo, mam za sobą tyle bolesnych kuracji, że zwyczajnie poddaję się. Muszę odpocząć, przede wszystkim psychicznie bo stał się ze mnie kłębek nerwów. Postaram się jakoś wyluzować, pozbierać i wrócę. Wam życzę pozytywnych wyników testów i upragnionych Dzidziusiów jak najszybciej. dziękuję wszystkim za wsparcie. Pozdrawiam
Kasia

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
:(..Będzie dobrze..musi:)..a w najmniej spodziewanym momencie będzie TO na co oczekujesz:).."nie mysl o szcześciu..samo przyjdzie"...
Pozdrawiam!..Głowa do góry..w chmury:)

Marcia

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Kasiu178 nie załamuj się!!!!!!!!!!!!!! Mocno trzymam kciuki za Ciebie i wierzę, że wszystko się uda. Wracaj do nas szybko bo czekamy z utęsknieniem!!!! ściskam mocno Marcia.

Lilka

Rozwiązania
0
Kasiu moim zdaniem dobrze robisz
odpocznij
a zobaczysz ze wtedy kiedy sie tego nie bedziesz spodziewac zostaniesz mama :)

a jesli sie nie uda......nie miej mi za zle,ale moi znajomi tez sie starali i na darmo
zaadoptowali porzucone paro dniowe niemowle a w niecaly rok pozniej...........niespodzianka!! zaszla w ciaze
maja teraz dwoch synkow i sa szczesliwi ;)

reklama
A

anet

Gość
Kochane dziewczyny!!

Jak widać nie jest tak łatwo zostać mama. Ja trafiłam na was przypadkowo. Pierszym razem poroniłam i teraz czekam co bedzie, bo kochałam się z mężem w 10 dniu cyklu, dzis jest 12 dzień cyklu. Zastanawiam się czy pzrypadkiem sie nie udało, bo czuję delikatny ból jajików, jestem ospała i dośc często chodzę sisiu. Ponadto moja temperatura wynosi 37 stopni. Powiedzcie czy to może byc ciąża? czy tak szybko mogłyby wystąoić jakieś objawy? Prosze dajcie mi nadzieje

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
angelika.zima5 Cukrzyca ciążowa czy zwykłe objawy ciąży? Potrzebuję porady 9
C Wczesne objawy ciąży Ciąża, poród, połóg 28
C Czy mogę być w ciąży? Ciąża, poród, połóg 25
gosiatomaczkowska@gmail Ciąża? Potrzebuję porady 16
M Czy to ciąża? Potrzebuję porady 5
C Czy to możebyć ciąża ? Staramy się 17
P Początki ciąży bez objawów? Potrzebuję porady 18
S Objawy ciąży? Potrzebuję porady 5
dasha97 Czy mogę być w ciąży ? Potrzebuję porady 11
D Ciąża czy poronienie? Potrzebuję porady 9
U 6tc objawy poronienia? Potrzebuję porady 14