reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Hej:) ja osobiście nie wiem,ale wpadnij do kwietniówek:) na pewno Ci odpowiedzą :D głowa do góry powodzenia i trzymam kciuki
 
reklama
Anet, witaj, ja rownież trzymam kciuki. Zapraszamy na wątek dla starających się. Tam jest nas dużo i jest bardzo miło!!! :) Papa
 
Cześć kochane,
chcę się podzielić z wami moimi wątpliwościami. Planujemy z mężem 2 dziecko , tzn nie wiem czy być moze już nam się to udało :) okres spóznia się ze 2 dni , czekam i czekam i sądzę , że trafiliśmy. 4 dni temu robiłam 2 testy i wyszły negatywnie , ale okresu jak nie miałam tak nie mam. Co więcej tak z tydzień po zapłodnieniu ( tak myślę) bolał mnie brzuch jak przed okresem ale silnie . Położyłam ssię i wszystko przeszło . Co to może znaczyć? Koleżanka nastraszyła mnie , że to bardzo poważne i powinnam się jak najszybciej udać do lekarza . Nie wiem sama , powiedzcie co o tym myślicie. :)))
 
dziewczyny! ja wiem,ż emoż ei się pośpieszylismy,ż epo pustej ciązy tzn po pustym jaju płodowym o którym pisałam w czesniej zabieg miałam 7 marca no i dzis rano zrobiłam test.. iiiiiiiii wyszedł pozytywnie od razu kreska się pokazała,ze ciąża jest

oczywiście nie spodziewałam się tak szybko- i nie posłuchałam lekarza, może i źle ale ja znam swoje ciało i postanowiłam,ze nie będę czekac pół roku czy jeszcze miesiąc zeby zacząć się starać

no i chyba bede mamą  mam mdłości takei,ze w szoku jestem bo wtedy nic kompletnie nic mi nie było a teraz to tylko otworzę oczy i już mnie mdli odrzuciło mnie od papierosów od kawy  od jakiegoś tygodnia
nie mam pojęcia kiedy mogłam zajśc w ciążę bo byłam w połogu- tak powiedział lekarz
no i ?
teraz pytanie czy to ciąża czy to jeszcze stężenie hormonów po tamtej?

wydaje mi się to nie mozliwe,ze mam takie stężenie hormonów,że test od razu wyszedł pozytywnie- przy tamtej ciązy musiałam czekac około 5- 10 min zalezy opd testu aby kreski obie się pokazały a tutaj od podania kropli z moczem od razu pokazała sie kreska z ciążą a za nią ta testowa

i co myślicie?

szczerze mówiąc boję się iśc do lekarza strasznie , po pierwsze ze może będzie krzyczał-wiem z eto głupie ale jakos tak ... a po drugie nauczona doświadczeniem nie bede latac do lekarza jak z "jajkiem" nie faj boż epustym- wolę poczekac jeszcze z 3 tygodnie i wtedy się przekonam
 
Cześć kochana - noooooo gratulacje- hormonki ciążowe nie utrzymują sie w organiźmie więć tu się w pełni zluzuj ;D- tamta ciąża a raczej samo jajeczko było bardzo, bardzo wczesne z tego co sobie przypominam- to chyba za dużo bałaganu nie narobiło ;) poczekaj sobie do ok 7 /8 tc i wtedy śmigaj na usg ;D
powodzenia
 
No fasolkaa - Gratuluję!!! ;D ;D ;D Podejrzewam,że te mdłości to teraz dla Ciebie najmilszy początek dnia jaki można sobie wyobrazić ;) Nie bój się lekarza-nie nakrzyczy (ja po poronieniu pierwszej ciąży też za długo nie czekałam i nikt na mnie nie krzyczał... :p) ale,tak jak pisze mrowka - poczekaj do 7/8tc i śmigaj do lekarza na usg.
Powodzenia!!!
 
qrcze dziewczyny az mi sie chce płakac i smiac i wogóle:)
ale jaja :)ż etak powiem super superancko
ale fajnie:)
no teraz mam nadzieje,ż ewszystko bedzie ok :) a do lekarza wybiorę sie pod konie cmiesiąca jak ma byc wszystko ok to będzie teraz mam całkiem inne podejscie juz:)

ale fajnie ciesze sei jak wariatka
tylko qrcze nie wiem jeszcze jak długo jestem w ciązy ale sądząc po mdłosciach to pewnie z 3 tydzien :)
nooo to teraz luzik i czekamy na usg :)

i dziękuje Wam za dobre wiesci z e sie hormony po ciązy nie utrzymują :)
no :)
 
Fasolkaa, jak się cieszę, że tak szybko Wam się udało. Gratuluję serdecznie!!! Zaglądaj do nas czasem tzn. do październikowych mam!
Ja też pierwszą ciążę miałam pustą i też chciałam bardzo szybko zajść drugi raz, ale mi się nie udało. Naprawdę GRATULACJE!
Doskonale Cię rozumiem, ja w drugiej ciąży dopiero poszłam do lekarza jak skończył się 8tc :) Bałam się usłyszeć, że znowu coś jest nie tak. I dokładnie tak jak Ty cieszyłam się z każdych dolegliuwości, bo one dawały mi dowody istnienia ciąży! A ostatnio byłam na USG i dowiedziałam się, że noszę w sobie zdowiutkiego, ślicznego chłopczyka ;D ;D ;D
Fasolkaa trzymam mocno kciuki i wierzę, że tym razem Tobie też się uda!!!
 
hej!!!
Fasolkaa GARTULACJE!!! Może nie czekaj do końca miesiąca tylko idź wcześniej?? Może lekarz zaleci branie duphastonu, albo czegoś w tym stylu co ochroni ciążę?? Staraj się dużo odpoczywać!! Ja strasznie dużo wymiotowałam i od początku dostałam duphaston (brałam go do 20 tyg) diphergan i no-spę. Dla własnej pewności i spokoju za kilka dni zrób Sobie kolejny test.
Powodzenia!!!
 
reklama
dzisiaj się umówię do lekarza ale pójdę sobie dopiero gdzies w przyszłym tygodniu- testy powtórzyłam i przy tamtej ciązy to sie pokazywały bladziutkie kreseczki takie ledwo ledwo ale coiąża była a teraz? sekund pięć i takie krechy ze w szoku byłam i 2 x powtarzałam testy :)
taka mocna druga krecha:)
jestem bardzo szczęśliwa:)
 
Do góry