reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
skoro pisałaś, że cykle masz nieregularne:)

ja sama czekam już 9 dzień:) cały czas mam wrażenie, że @ już za chwilkę przyjdzie, ale póki co cisza:) jak do piątku się nie zjawi to kupię test i zrobię go w sobotę rano:)
 
ona_ona opowiem ci jak to ze mna bylo... bardzo pragnelismy a nic nie wychodzilo tez mialam cukle nieregularne...a jednak sie udalo tydzien przed spodziewana @ zaczely mnie kluc jajniki, bylo mi zimno piersi odczuwalam co nigdy nie mialam...testy mi nawet tydzien po spodziewanej @ nei wychodzily nawet beta mi nie wyszla a jednak po dwoch tyg pojechalam do lekarza i juz bylo widac serduszko bijace i jak widac niedlugo bedzie rozpakowanie ;)
Trzymam &&&&&&&&&&&& za wszystkie starajace sie :)
 
Anulka198424 serdecznie Ci gratuluje i życzę dużo pociechy z tego małego serduszka;) na razie pozostaje mi czekać... a jak będzie to pokaże los ;) jestem dobrej myśli ;)
 
Serdecznie witam wszystkie forumowiczki;) Jestem tutaj nowa, ale mam nadzieje, że szybko się zaklimatyzuję;) Otóż chciałam się Was poradzić... okres spóźnia mi się co prawda dopiero 2 dni i nie chcę robić sobie nadziei, ponieważ mam nieregularne cykle.. ;/ ale mniej więcej tydzień po "owym zapłodnieniu" strasznie bolało mnie podbrzusze...(nigdy mnie tak nie bolało!)...później przez około 2 dni bolały mnie jajniki i przestały boleć...jedyne symptomy to ból piersi i straszna drażliwość, a także okropne dreszcze(ciągle jest mi zimno). Myślę, żeby zrobić test, ale chcę się jeszcze parę dni wstrzymać...

Ja dopiero dwa dni temu się starałam, i raczej nic z tego, a też mi zimno, i jajnik mnie kuł, ale nie wiem czy nie czasem na wcześniejszą owu.. Zrób test!

ona_ona...moim zdaniem to za wcześnie, żeby Ci powiedzieć cokolwiek...nie rób sobie nadziei... mi obecnie @ spóźnia się już 9 dni, chociaż raczej zawsze (nawet na diecie) miewałam regularne @.. a nadziei sobie nie robię...nawet nie chcę kupować jeszcze testu, bo pewnie jak tylko zakupię to tego samego dnia dostanę jeszcze okres...więc wyluzuj....szczególnie, że sama piszesz, że masz nieregularne cykle:)

JustYs21:) gratulować już można?:)

no, a z moich "objawów" poza tym, że @ od 9 dni nie ma to takie, że w dniu spodziewanej miesiączki i dzień wcześniej miałam bóle "dolnobrzuszne":p które zawsze były bólami przepowiadającymi, ale póki co niczego mi nie przewidziały...ale zwalam to na dietę...:)

Anastazja, moim zdaniem to fasolka ;)

Justyś, u Ciebie pewnie też :)

GRATULUJE!
 
Dziękuje dziewczynki. Chyba już można gratulować. W końcu na 80 % to beybe:D w poniedziałek bede wiedzieć na 100 %.
 
Gratuluje serdecznie kobitki :) trzymam &&&&&&&& za kazda :) i pamietajcie najwazniejsze nie nakrecac sie bo wtedy gorsze rozczarowanie jest...

Jestem z wami i mam nadzieje ze u kazdej z was szykuje sie fasolka tylko cierpliwosci :*
 
reklama
Też czekam na pierwsze objawy ciąży:sorry: @ mi się spóźnia na razie dwa dni, cykle mam regularne, ale z testem jeszcze poczekam, bo nie czuję sie na razie ciążowo:sorry:
Nawet mnie piersi nie bolą, nic a nic. Musze czekać...
 
Do góry