reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Fasolka, superrrrr, gratulacje.
Trzymam mocno kciuki, ale jestem przekonana, że nie jest to konieczne, po prostu musi być dobrze!!! daj znać czekamy na wieści.
trzymaj się
 
reklama
Dzięki Aletka, ja właśnie usilnie się staram ;)
Jak samopoczucie Twoje i maleństwa? coraz bliżej do ujrzenia Kruszynki... Dużo zdrowia życzę :) :)
 
no to dziewczyny :)
byłam na usg w p[iątek pani doktor- juz pomine jej podejście lekarza- f a t a l n e- zero kontaktu taka jakas dziwna była-więcej do niej nie pójde na pewno

więc wy;liczyła na podstawie wielkości fasolki która miała 9,5 mm w piątek i wielkie serduszko bijące:) ale radość straszna!

wyliczyła że to 6 tydz + 4 dni więc dzis kńcze siódmy tydzień:) i juz takie serduszko biją ce super super uczucie

i nic mi nie kzała brac ttylko witaminy, żadnych hormonów na podtrzymanie- mówiłam jej ze 7 marca miałam łyżeczkowanie a ona nic....
dziś chyba pójdę do tego lekarza co się go boję :) ten co mnei skieropwał na łyzeczkowanie i ciągle powtarzał,że zeby nie wiem co nie moge zajśc w ciążę.... a ja zaszłam wg wyliczen pani doktor 2 kwietnia a termin mam na 22 grudzień

sama juz nei wiem
czy iść? czy dac sobie spokój? bo wszystko ok?
juz sie poggubiłam i jak to serduszko zobaczyłam to teraz dostaje na głowę ze strachu :(
no i czy powinnam chodzic dop pracy? czy moja podróż w jedna strone 50 km pksem moze mi zaszkodzić itd?
pani dokt nie miała zastrzeżen...
 
GRATULACJE!!!
Idz koniecznie do drugiego gina. najlepiej do takiego do którego masz zaufanie. Większość lekarzy dmucha i chucha na ciąże, gdzie przy wcześniejszej coś poszło nie tak, wiem coś o tym... a 50 km to długa podróż, a na zwolnieniu będziesz miała czas na to by się cieszyć każdym dniem spędzonym z Twoją dzidzią!!! :laugh:
trzymaj się cieplutko
 
hej!!
Fsolkaa GRATULACJE!!!! Ja tez radzę iść do innego gina!!! Dzidzia najważniejsza a strach jak to się mówi ma wielkie oczy!!! Ja od początku ciąży siedzę na zwolnieniu lekarskim (czyli 6 miesiąc), a te 50 km to daleko, dodaj do tego stresy w pracy itp...
Staraj się teraz dużo odpoczywać i jeszcze raz odpoczywać!!! Spaceruj powolutku, nie noś nic ciężkiego, bierz kwas foliowy i dużo się uśmiechaj!!
Daj znać co i jak.............
Powodzenia!!!!
 
powiedzcie mi 15-20 marca mialam @ 8 kwietnia kochalam sie z chlopakiem potem 21-26 dostalam okres(chyba ze to bylo plamienie jakies)robilam 2 testy oba negatywnie wyszly ale odczuwam kłócie w okolicy jajnikow dosc czesto jak myslicie czy to ciaza??
 
kama134, nie wiam za bardzo co ci powiedziec...
testy bywają zawodne,nawet czesto, wiem o tym od pacjentek (jestem położną).
a bóle/kłucie w jajnikach może tez oznaczac stan zapalny... wiec moze pójdź do lakarz jak ci nai przejdzie.
a odnośnie krwawienia/plamienia w ciąży - jest to możliwe i wbrew pozorom czesto spotykane, nawet do 16 tygodnia ciąży, dopóki dzidziuś z dodatkami(łożysko, worek owodniowy) nie wypelnia jamy macicy.
zycze ci zeby było tak jak tego chcesz! bo ja chce dzidziusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
witam!
jestem po raz pierwsze na tym forum i bardzo bym chciała mieć dzidzię i w zweiązku z tym staramy się bardzo z mężem. Za każdym razem wydaje mi się że to już. Iteraz też tak jest tylko objawy jakby nasilone. I szystko byłoby ok jakbym nie dostała @ tylko że jest taka mardzo skąpa i mam ból brzucha ale nizbyt silny tylko taki odczuwalny. Poza tym (to mi się pewnie tyklko wydaje) ale mam objawy takie jak: kucie w pępku, dziwny posma w ustach i bardzo ale to bardzo jestem senna. Nigdy nie zdażało mi się spać w dzień a teraz codziennie. Może to ciąża, ale robiłam test dzisiaj i jedna kreska, powiedzcie czy wart jeszcze robić test np. jutro rano czy dać sobie spokuj. Najbardziej martwi mnie ta dziwna. Proszę o troszkę pocieszenia.
 
Olencjo, no jest szansa, szczegolnie, jak piszesz, ze @ skapa. Najlepiej zrobic test z krwi na obecnosc gonadotropiny kosmowkowej i wtedy juz pewna bedziesz. Zycze powodzenia i wejdz do watku mam starajacych sie, tam napewno byly opisane przypadki podone do twojego.
Powodzenia!!!
 
reklama
a ja dopiero nie dawno dowiedziałam się o ciąży, ale jakoś dziwnie się czuję. Trochę pobolewa mnie brzuch, ale robiłam test i wynik jest pozytywny. ale co dalej mam robić?
 
Do góry