reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witajcie, jestem w 19dc, mam dziwne uczucie w brzuchu, takie pobolewanie, ciągniecie, mdłości i wymioty, nadwrażliwość na zapachy, jak poczułam rybę u mamy to tulilam sie do kibelka, temp 37-37,2 do 37,5
Przy karmieniu bolą mnie piersi, bardzo.
Test zrobiłam ale oczywiście, że wyszedł negatywny, bo jeszcze wcześnie na to. Ale wyglada nieźle, prawda? Ostatnia @ 8.11
Testuje w mikołajki i liczę na prezencik w postaci II kreseczek
 
Ostatnia edycja:
reklama
Leleleth nie chce Cie martwic i tlumic entuzjazmu ale skoro test negatywny to objawy na pewno nie sa spowodowane ciaza bo ciazy jeszcze nie ma...te wszystkie objawy sa wina hormonow a glownie beta hcg ktore pojawia sie na ok 48h po implantacji zarodka.wtedy tez poziom tego hornonu jest tez dosc niski ok 10 ml na takie objawy.Poczekaj spokojnie i nie swiruj wiem ze to ciezkie bo sama przez to przechodzilam i przed kazda @ mialam takie objawy......Oczywiscie byc moze bedziesz w ciazy ale narazie jest mega wczesnie.

010igov3fkey3mez.png
 
Chyba najpewniej i najbezpieczniej będzie jeżeli zgłosisz się do lekarza. Bez tego - czy test będzie negatywny czy pozytywny - i tak 100% pewności nie będziesz miała.
 
Moje objawy to ból jajników okres spóźniający się tydzień, nabrzmiałe piersi i bardzooo wrażliwe brodawki. Zmęczenie i temperatura powyżej przeciętnej ok 37 stopni.
Wczoraj poszłam na betę. Paskowy test wyszedł mi negatywny, ale z jakimś takim dziwnym zaciekiem. Dlatego poszłam na krew.
Czekam na wynik i trochę się martwię. Wszystko będę wiedziała w poniedziałek.
I najgorsze jest to przeczucie, przez które się nakręcam.
Jak okaże się, że jednak będę ciężarówką to będzie skrajne - euforia, bo bardzo bym chciała dzidziusia i jednocześnie załamka. Z moim facetem nawet razem nie mieszkamy. Z pracą też wszystko stoi pod znakiem zapytania... ehh
ale jak coś wezmę to na klatę !
 
Moje objawy to ból jajników okres spóźniający się tydzień, nabrzmiałe piersi i bardzooo wrażliwe brodawki. Zmęczenie i temperatura powyżej przeciętnej ok 37 stopni.
Wczoraj poszłam na betę. Paskowy test wyszedł mi negatywny, ale z jakimś takim dziwnym zaciekiem. Dlatego poszłam na krew.
Czekam na wynik i trochę się martwię. Wszystko będę wiedziała w poniedziałek.
I najgorsze jest to przeczucie, przez które się nakręcam.
Jak okaże się, że jednak będę ciężarówką to będzie skrajne - euforia, bo bardzo bym chciała dzidziusia i jednocześnie załamka. Z moim facetem nawet razem nie mieszkamy. Z pracą też wszystko stoi pod znakiem zapytania... ehh
ale jak coś wezmę to na klatę !
Dasz rade cokolwiek mialo by byc
Kobieta zmienia sie od razu i od razu bierze sobie wszystko na serio. Takze spokojnie glowka do gory. Trzymam kciuki i daj znac [emoji4]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie zaczęło się głównie od bolesnych i powiększonych piersi. Miałam też plamienie implantacyjne. A teraz strasznie męczą mnie mdłości... Macie jakieś sposoby na nie? Bo już chyba wszystkiego próbowałam i nic nie działa. Zastanawiam się nad kroplami z imbirem, chyba Imbifem się nazywają. Znacie może?
 
Mnie pomagała woda. Przez cały dzień obok mnie stała szklanka z wodą. Piłam ją stopniowo, małymi łykami gdy pojawiały się wymioty. Oprócz wody piłam też herbatkę z melisy, która uspokaja i działa rozkurczowo na mięśnie układu pokarmowego.
 
reklama
Mi na Mdłości trochę pomagało jedzenie. Malutka kanapka z serem itp. Ogólnie mocniej mnie mdliło gdy robiłam się głodna.

thgf3e3k5dy58h2b.png
 
Do góry