reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Odebrałam już wyniki .beta <0,1 czyli na pewno już w ciąży nie jestem. Trochę szkoda, bo ucieszyłabym się z takiej kinder niespodzianki:) Czekam więc na @ :/ Pozdrawiam :)

Biedronka
 
Też tak myślę - dzień po wynikach wszystko mi przeszło. Nic mnie nie boli już i @ nie przyszła. Najbardziej bym chciała by się trafiła wpadka, bo o planowaną ciążę to będę się starać za rok dopiero.
 
Witam :)


Cykle mam 26-27 dni. staranko bylo jakos 15 dnia cyklu. temp podstawowa 36.4 . od owulacji 36.8 przed wczoraj było 37 wczoraj nagle 36.6 (w srodku dnia 36.5 - wiem ze to nie ma znaczenia ale spadek w ciagu dnia tez dziwny) a dzis znów 36.8

Co to za dziwny wzrost potem spadek :) Moze ktos ma jakies przypuszczenia. Gdzies sie naczytałam o zagniezdzaniu i wlasnie tym spadku. Nakrecam sie pewnie jak zwykle.
Pozdrawiam Serdecznie
 
Ostatnia edycja:
W ciagu dnia sie nie liczy.A przypuszczenia moga byc rozne.Nie ma co sie nakrecac bo rozczarowanie boli...poczekaj na termin@ albo conajmniej na 12dpo i testuj badz beta ..ale taki spadek na.prawde o niczym nie swiadczy.

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
ten w ciągu dni a to wiem ze sie nie liczy :D tylko u mnie zawsze jak jest spadek przed okresem to saie utrzymuje z reszta cały dzień :) i myślałam ze już okres przyjdzie dlatego się zdziwiłam ze rano jak zwykle bylo 36.8 :) no w sumie czy poczekam na okres czy na 12 dni po :D to bedzie to samo a wiadomo jak to jest z tym czekaniem heheh.
 
Do góry