reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Rybcia no niestety ale nikt Ci tutaj tego nie powie..jedynie monitorong..

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
nie oczekuje cudownych odpwiedzi bo wiadomo tego nikt nie powie :) tylko czy mogło byc tak ze sluz byl doslownie przez jeden dzien :)? Bo przeważnie z 2 lub 3 dni to mam mokrawo na dole w dniach plodnych :) ew jak byla owulacja to powinnam miec rano jutro skok temp prawda :)?
 
Hej Dziewczyny :) u mnie sprawa jest dość dziwna. W poprzednim cyklu tydzień po ovu dostałam @ (17.02). Ginekolog (2 dni później) powiedział, że w jajniku mam pęcherzyk owu i owu powinnam mieć w sobotę (25.03). Od tamtego czasu prawie codziennie bolał mnie albo lewy jajnik (częściej), albo prawy, albo podbrzusze - przez cały czas na zmianę. w połowie cyklu robiłam test beta ale wyszedł negatywnie. Jakoś tydzień temu zauważyłam, że mam powiększone piersi , no i śluz. @ powinnam mieć wczoraj, natomiast przyszedł 1 dzień po terminie, aczkolwiek wygląda bardziej jak śluz z brązową wydzieliną i żywą krwią (nie jest tak intensywny jak normalnie 1 dni @). Wizytę u gina mam dopiero za tydzień i mam już mętlik w głowie. Staram się od pół roku o dziecko, więc trochę baczniej przyglądam się swojemu ciału...
Ach.. oczywiście testy apteczne wychodzą negatywne. Dodam, że od jakiegoś tygodnia zauważyłam na całym ciele bardzoo uwidocznione żyły - na nogach, brzuchu...
 
Watpie zeby to byla ciaza skoro test negatywny a @ byla..najlepiej zawsze bete zrobic .Co.do.objawow uwierz ja je mialam w kazdym cyklu to nasza glowa..

010igov35ye70zfx.png
 
Dobry wieczór,od tygodnia mojej dziewczynie spóźnia mi się okres, ostatnie stosunki uprawialiśmy w czasie poprzedniego okresu(3 dni w trakcie okresu) i raz tydzień przed planowanym terminem miesiączki, która się jeszcze nie pojawiła. Wszystkie stosunki były z prezerwatywą( sprawdzane po seksie, wszystkie były całe) i z przerywaniem przed finałem. Dziewczyna robiła test wczoraj i był negatywny. Z objawów to jeden dzień, jeszcze przed okresem bolał ją brzuch, a obecnie pogorszyła jej się tylko cera. Ma lepki biały śluz. Czy to możliwe, że mogła zajść w ciąże?
 
reklama
Dziewczynki za 3 dni(jutro wstepnie 2 dni) okres mam dostac( niby tak jak co miesiac) ale czy jak zrobie hcg to pokaze ciaze ( o ile zaszlam oczywiscie) . Zblizenia byly od 10 do 15 dc. jutro bedzie 26 dc. a okres przewaznie 27 - 28 .
Bola mnie jajniki na zmiane w sumie, brak skurczow okresowych ,bola piersi niesamowicie, i bialy sluz ale nie taki gesty tylko pol mleczny. Temp. 36.9 (poczatek 36.4)

ps. nakrecam sie jak co miesiac hehe
Pozdrawiam :)
 
Do góry