reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Mozesz zrobic bete zagniezdzenie przewaznie jest do 10 dpo.

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Jeśli to komuś pomoże, to ja jak zaszłam w ciąże to pierwszym objawem po którym czułam ze napewno jestem w ciąży było plamienie implantacyjne w 23 dniu cyklu (mialam cykle 28-29 dniowe). Kolejnym objawem który mnie tylko upewnił było odczucie takich jakby skurczy +mrowienia w podbrzuszu juz od ok. 6 dni przed okresem. Dodatkowo bolały mnie piersi, bardziej niż zwykle przed okresem, zrobiły sie takie ociężałe. Test zrobiłam 2 dni przed planowaną miesiączką z pierwszego porannego moczu i był już pozytywny :-)
 
Ja nie miałam żadnych objawów.. nawet brak @ mnie nie zdziwił, bo u mnie to akurat nie działa jak powinno, test zrobiłam tak tylko dla świętego spokoju żeby się mój luby odczepił, a tu SUPRISE :) dwie kreseczki.. później to chyba zadziałała podświadomość
 
Cześć dziewczyny :) @ miałam 16.03.2017, cykle 29dni (tak naprawdę ostatnie 4 mies dość regularnie właśnie te 29). 4.04 dostałam plamienia, (czyli 20 dni po okresie) brązowego dość skąpego, i potem aż do 8.04 utrzymywało się, tyle że już bardziej jasno-różowe. 8.04 zrobiłam jeden test, wyszedł negatywnie. Teraz czekam grzecznie do 14.04 i powtóreczka o ile @ mnie nie wyprzedzi. I raczej odrazu na Bete pójdę. Zobaczymy czy się udało czy nie :)
 
Hej dziewczyny, moim takim objawem bylo krwawienie z nosa I tez chodzilam spac wczesniej ale wtedy nie skojarzylam tego z ciaza, pamietam ze 2 dni przed planowanym okresem mialam takie jakby brazowe niteczki na wkladce a ze miewalam plamienia wczesniej bylam pewna ze to poczatek okresu, 4 dni po terminie pokazaly sie dwie krechy..
 
To ja też poproszę o waszą opinie na temat mojego przypadku :) 7,8 i 9 kwietnia współżyłam z chłopakiem. Dwa pierwsze dni z gumką ale nie od początku, a trzeciego dnia bez gumki ale wyciągnął przed wytryskiem. Poprzedni okres miałam 17 marca, jednak problem jest taki że od zawsze mam bardzo nieregularny okres. Zazwyczaj mam cykle 30-40 dniowe, trzy poprzednie 29, 21, 31 a w zeszłym roku nawet 55, więc nie jestem w stanie stwierdzić dnia owulacji. 20 kwietnia jednak poczułam ból jajnika, a dzień później zauważyłam trochę większą ilość śluzu, co mogłoby na nią wskazywać. Obecnie od jakichś 2-3 dni czuję lekki ból w podbrzuszu jak przed okresem. Żadnych zmian w piersiach, zmęczeniu lub korzystania z toalety nie zauważyłam. Martwi mnie jednak, że to już 40 dzień cyklu. Wcześniej nie martwiło mnie to z racji, że nie współżyłam :) Wiem, że stres też robi swoje w przypadku spóźniającego się okresu, a przyznam że jest on spory ze względu na mój wiek, studia i wszystkie obecne okoliczności. Z góry dzięki za opinię :)
 
reklama
Zrob test i nie stresuj sie bo ci okres wgl nie przyjdzie [emoji14] ja pamietam tez mialam nieregularne cykle i kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia, a potem okresy nie bylo i panika, ze w ciazy jestem. Potem biegiem do apteki po test i stres czy bedzie druga kreska czy nie [emoji23] to byly czasy [emoji23] no i jak wyszedl negatywnie to taka ulga i na drugi dzien od razu okres [emoji3]

 
Do góry