reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Asia a jaka Ty chcesz opinie poznac? Nikt z nas nie wie...zrob test koszt 5 zl bedziesz wiedziala.
Opinię na temat tego czy uważacie czy jest szansa na ciążę, z taką ilością dziewczyn na tym forum na pewno któraś miała podobną sytuację tak jak Vercia napisała :) wiem że test to najprostsze rozwiązanie ale zwyczajnie boję się go zrobić szczerze mówiąc
 
reklama
asia serio wolisz sie sugerować opinia i na niej sie opierac...tyle ile dziewczyn tyle objawow i doświadczeń ...na prawde nie rozumiem tego zrob test zamiast zadawac pytania na ktore nikt nie zna odpowiedzi! Trzymam kciuki!
 
Hej dziewczyny.
W 3 dniu okresu kochalam sie z chlopakiem ( do konca) zrobilam test 17dni po. Dwa wyszly pozytywne dwa negatywne. Dni plodne mialam normalnie. Czuje bol w jajnikach, pecherzu,i piersiach. Okres mam dostac za 10dni. Nie wiem co mam myslec. Prosze o porade. Do lekarza ide dopieto w sobote
 
Hej, jestem tu nowa, i liczę na pokrzepiajace słowa;) zaczęłam w zeszłym roku myśleć z mężem o dziecku. Niestety wyszły mi problemy ze zdrowiem i zeszło do kwietnia aż je ustabilizowalam. Niestety ucierpiał na tym mój cykl bo się rozregulowal. Po 20 kwietnia byłam u lekarza który dał zielone światło do starań. Super się złożyło bo za parę dni (tak mi mniej więcej wychodziło z obserwacji) miałam mieć owulacje. Dwa dni przed kochalismy się. Potem zrobiłam test owulacyjny- dwie kreski. I do kilku godzin "zaprzeglam" męża do pracy. Potem niestety nie było kiedy bo pracujemy tak że się mijamy. Od tego dnia minęło 8dni, miesiączkę mam dostać za tydzień... A ja szaleje pełna obaw i ludze się że za pierwszym razem się nam udalo: bardzo bolą mnie piersi i widzę że są napuchniete (przed @ też mnie bolą) i mniej więcej od czterech dni boli mnie w dole brzucha, coś jakby skurcze, chwilami dopada mnie lekka zgaga (nigdy nie miałam). Niechce robić testu bo boję się że za wczas i wyjdzie negatywny. Raz się ludze że na bank ciąża, a za chwilę myślę że to nie możliwe mieć takie szczęście. Wiem że żadna z was mi nie powie nic pewnego ale mam nadzieję chociaż na dobre słowo;) p.s. Słyszałam o jakiś bardzo czułych testach ciążowych. Czy coś takiego działa i dają w miarę wiarygodny odczyt? Pozdrawiam!
 
Dodam jeszcze że za namową lekarki od dwóch miesięcy zamiast kwasu foliowego pije inofolic który ponoć pomaga w zajść w ciążę, albo chociaż poprawia pracę jajników.
 
hej dziewczyny. jestem tu nowa i mam nadzieje ze mi pomozecie :) ostatnia @ mialam 19 kwietnia, w tamtym tygodniu mialam dni plodne i wtedy kochalismy sie z mezem ( dodam ze moj cykl to ok 29- 35 dni). Od poprzedniego piatku mam takie dolegliwosci klucie w podbrzuszu ale nie ciagłe( przed @ mialam tepe bole ok 2 dni przed ), oraz sporadycznie w prawym boku troszke silniejsze niz w lewym, od wczoraj bola mnie piersi a dzisiaj staly sie twardsze i bardziej czule na dotyk oraz zauwazylam na nich zylki i od soboty czuje w nich sporadycznie jednorazowe klucie. Od wczoraj robi mi sie bardzo slabo oraz kreci mi sie w glowie gdy tylko sie podniose z krzesla lub łozka a wczesniej tak nie mialam ze za kazdym razem, wczoraj po przebudzeniu czulam taki ciezar w zoladku a dzisiaj przez chwile troszke mnie mdlilo ale to pewnie z glodu. Czesto chce mi sie teraz spac, przez ostatnie 3 dni spie po 10 godzin a wieczorem jestem tak padnieta ze nie moge ruszyc reka ani noga i od razu po przebudzeniu moglabym znów isc spac. Dodam jeszcze ze w sobote na twarzy zrobily mi sie suche plamki chociaz nie wiem czy ma to jakis zwiazek o o dziwo w tym miesiacu nie wyskoczyla mi zadna krostka na twarzy a nie bylo mniesiaca abym takich nie miala przed @. i jeszcze od weekendu dokucza mi katar i kaszel. Z testem wole jeszcze poczekac jezeli nie pojawi sie @ to w nastepnymtygodniu zrobie test ale moze Wy Kochane mi pomozecie :) Czy to moze byc ciaza?

Pozdrawiam Was cieplutko.
 
Tak - to może być ciąża. A równie dobrze wysokie/niskie ciśnienie, które obecnie panuje w naszym kraju.
 
Moje cisnienie od zawsze jest niskie ale nigdy wczesniej nie mialam takich objawow przy niskim cisnieniu tylko zawsze bardzo bolala mnie glowa i nawet leki nie pomagaly a teraz nie mam zadnego nawet najmniejszego bólu glowy. Mam nadzieje ze to ciaza :) Dziekuje za odpowiedz :)
 
reklama
lepiej zrobić betaHcg i mieć pewność. U mnie pierwszym objawem (który mi nic nie podpowiedział) zanim jeszcze okazało się, że się okres spóźnia, to było częste oddawanie moczu. Nawet w nocy musiałam wstawać tak bardzo mi się chciało...ale to u mnie :)
 
Do góry