reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
lepiej zrobić betaHcg i mieć pewność. U mnie pierwszym objawem (który mi nic nie podpowiedział) zanim jeszcze okazało się, że się okres spóźnia, to było częste oddawanie moczu. Nawet w nocy musiałam wstawać tak bardzo mi się chciało...ale to u mnie :)
Dokładnie! Ja jeszcze nie mam 100% pewności co do ciąży, bo spóźnia mi się @ dopiero 4 dni (mam bardzo regularne co 26-27 dni), a do toalety od paru dni chodzę bardzo często i w nocy też muszę wstawać. Ponadto właśnie dziś strasznie kręci mi się w głowie :)
Test pokazał drugą kreseczkę, co prawda bladą, no ale ewidentnie jest druga. Pod koniec tygodnia chcę zrobić bhcg i wtedy będzie coś bardziej wiadomo :)
 
hej
jestem tu nowa i chciałam się dowiedzieć co wy o tym sądzicie otóż tydzień temu byłam na wizycie u ginekologa, który powiedział ,że podejrzewa u mnie wczesną ciążę, ale jeszcze jej nie mógł zobaczyć, chociaż mówił ,że mam zasinioną szyjkę macicy, enodmetrium dość grube powiedział,że mogę zrobić beta hcg i 20 .06 przyjść na wizyte.Więc minąl tydzień i postanowiłam zrobić test niestety wyszedł negatywnie, może zrobiłam go za wczesnie bo miesiaczke powinnam dostać 7.06 . Za tydzień wybieram się na beta hcg. Dodam, że moje piersi się zmieniły, sa większe i pojawiły się na nich widoczne żyły i są one na nogach, po bokach brzucha, oraz powiększył mi się brzuch, nie tak jak na okres
 
Czesc, W pierwszej i drugiej ciazy niemialam zadnych objawow natomiast przy trzeciej sa bardzo wyrazne i bardzo podobne do tych miesiaczkowych , ciagniecie w dole brzucha , tepy bol w okolicach kregoslupa/miednicy , dretwialy mi nawet nogi,zmeczenie,sennosc,wynik testu pozytywny, teraz bola mnie piersi,nadal podbrzusze , mam hustawki nastrojow ,ciagle sie czuje zmeczona i nie wyspana, no i mam zachcianki na wszystko slodycze itp :)
 
Ból ledzwi, piersi i podbrzusza.
(Gdzie nigdy nie było)
Płomienie podobne do miesiączki lecz inne i po terminie spodziewanej miesiączki. Drażliwość i płaczliwość
Mam tak teraz i podejrzewam. Test planuję dopiero zrobić
 
reklama
Hej @spoznia mi sie 5 dzien piersi bola, zrobily sie wieksze sutki wrazliwe jestem ciagle zmeczona jutro ide na beta hcg. Czy moze to byc ciaza?
 
Do góry