reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

hejka
no niestety beta wyszła <1,2 i w dodatku chyba dostałam @ ale jest dobrze to dopiero pierwszy miesiąc starań ale trochę mnie martwi jedno że teraz @ się spóźniała i nie wiem jak mam wyliczyć dni płodne będzie trudno we wtorek mam gin zobaczę co mi powie
Ja staralam sie 4 miesiace tzn wyliczylam sobie np ze na 14 dzien bedzie ovu i tak co miesiac kochalismy sie 4 dni przed, kolejny 3 dni przed i tak dalej [emoji14] bez stresu i nacisku ze musze zajsc :) najwazniejsze sie nie stresowac i maniakalnie o tym nie myslec samo przyjdzie :)

A miesiac staran to nic [emoji14] ludzie sie kilka lat staraja i maja problemy :/

 
reklama
no właśnie, chociaż nam zależało, ale trudno trzeba iść dalej:) mam nadzieję że lekarz pomoże pobliczać teraz dokładnie dni płodne, bo u mnie różnie występują cykle raz 31, raz 33 i nie wiem odkładnie kiedy mam owulację
 
no właśnie, chociaż nam zależało, ale trudno trzeba iść dalej:) mam nadzieję że lekarz pomoże pobliczać teraz dokładnie dni płodne, bo u mnie różnie występują cykle raz 31, raz 33 i nie wiem odkładnie kiedy mam owulację
To kochajcie sie co 2 dni [emoji14] ja bralam tabletki antykoncepcyjne 4 lata, straszyli ze bede miec problemy itp, ale na szczescie mnie to nie dotyczylo :) znowu siostra brala tabletki 2 miesiace i o dziecko starali sie prawie 2 lata.. kazdy organizm inny :) takze powodzenia w staraniach :) trzymam kciuki na pewno sie uda :)

 
no właśnie, chociaż nam zależało, ale trudno trzeba iść dalej:) mam nadzieję że lekarz pomoże pobliczać teraz dokładnie dni płodne, bo u mnie różnie występują cykle raz 31, raz 33 i nie wiem odkładnie kiedy mam owulację



U mnie bylo jeszcze gorzej. Cykle od 22 do 37 przez ostatnie 8 miesięcy. Dni płodne w moim przypadku to loteria:) kupiłam sobie testy owulacyjne i sprawdzałam. A oprócz tego piłam miesiąc wcześniej ten inofolic, nie wiem czy on pomógł czy było to szczęście ale zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starań :)
 
:) to naprawde szybko ci sie udało a co to jest inofolic? Dodam ze przez 9 lat brałam tabletki anty oczywiscie od 4 lat nie biore ale mialam problemy z @ po odstawieniu miałam co 2 miesiace gin skierował mnie na badania do endokrynologa leczylam sie rok i teraz w koncu wszystko wrocilo do normy i postanowilismy sprobowac działać:) ale mam nadzieje ze nam sie uda nastepnym razem:)
 
:) to naprawde szybko ci sie udało a co to jest inofolic? Dodam ze przez 9 lat brałam tabletki anty oczywiscie od 4 lat nie biore ale mialam problemy z @ po odstawieniu miałam co 2 miesiace gin skierował mnie na badania do endokrynologa leczylam sie rok i teraz w koncu wszystko wrocilo do normy i postanowilismy sprobowac działać:) ale mam nadzieje ze nam sie uda nastepnym razem:)


Też miałam problem z tarczyca. Inofolic to kwas foliowy z dodatkiem. Nie będę się dokładnie rozpisywać bo najlepiej znaleźć ulotkę na necie. Powiedziała mi o nim właśnie endokrynolog. Jest sporo droższy niż zwykły kwas foliowy. Wspomaga pracę układu jajników. Byłam sceptycznie nastawiona do tego ale poczytałam opinie. Zależało mi żeby zajsc w ciążę więc zaryzykowalam):) zamówiłam przez neta bo ceny w aptekach zwalaja z nóg. Mi pomógł. Ale poszukaj opini na necie. Gwarancji nikt nie da że się szybko uda ale może warto spróbować :)
 
Hej kobietki! Jestem tu nowa, mam 30 lat, 7 miesięcy temu urodziłam synka i od 5 dni czekam na okres (cykle 28/29 dni). W 2 i 4 dniu po terminie zrobiłam test ciążowy (z allegro, które dostałam jako gratis do testów owulacyjnych), oba definitywnie negatywne. Kiedy najpóźniej test może wykryć ewentualną ciążę? Czy te testy są wiarygodne?
 
reklama
Hej kobietki! Jestem tu nowa, mam 30 lat, 7 miesięcy temu urodziłam synka i od 5 dni czekam na okres (cykle 28/29 dni). W 2 i 4 dniu po terminie zrobiłam test ciążowy (z allegro, które dostałam jako gratis do testów owulacyjnych), oba definitywnie negatywne. Kiedy najpóźniej test może wykryć ewentualną ciążę? Czy te testy są wiarygodne?
Kupiłam test w aptece PINK TEST, ale niestety też negatyw ... :(
 
Do góry