reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam, jestem tu nowa. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test ciążowy, (rano). Był negatywny więc poszłam spać po godzinie się obudziłam i był taki jak na zdęciu, poszłam w ten dzień potwierdzić wynik poprzez badanie krwi, niestety wynik dopiero w poniedziałek. Proszę o podpowiedzi czy mogę uznać ten wynik za pozytywny?
 

Załączniki

  • 20170614_061558.jpg
    20170614_061558.jpg
    722 KB · Wyświetleń: 331
reklama
Ciężko powiedzieć
Może wylał sie tylko barwnik a może faktycznie coś jest na rzeczy
Siknij jutro z rana i daj znać. Trzymam mocno kciuki [emoji110]️


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Witam, jestem tu nowa. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test ciążowy, (rano). Był negatywny więc poszłam spać po godzinie się obudziłam i był taki jak na zdęciu, poszłam w ten dzień potwierdzić wynik poprzez badanie krwi, niestety wynik dopiero w poniedziałek. Proszę o podpowiedzi czy mogę uznać ten wynik za pozytywny?
Po czasie dłuższym niż przewidywany na ulotce wynik jest nieważny bo się utlenia.

Ale mimo to trzymam kciuki za beta hcg pozytywną
 
Kolejny wyszedł pozytywny. Tym razem kreska jest blada, ale jest na pewno i nie jest rozlana. Niepokoję się tylko, bo mam pcos jestem drugi miesiąc po odstawieniu tabletek anty, które brałam 4 lata. Chciałam zajść w ciążę, ale nie spodziewałam się jej tak szybko, przeczytałam gdzieś, że to może być objaw tobieli na jajniku. Wizytę mam w czwartek więc wszystkiego się dowiem, ale czekanie jest straszne. :(
 
Kolejny wyszedł pozytywny. Tym razem kreska jest blada, ale jest na pewno i nie jest rozlana. Niepokoję się tylko, bo mam pcos jestem drugi miesiąc po odstawieniu tabletek anty, które brałam 4 lata. Chciałam zajść w ciążę, ale nie spodziewałam się jej tak szybko, przeczytałam gdzieś, że to może być objaw tobieli na jajniku. Wizytę mam w czwartek więc wszystkiego się dowiem, ale czekanie jest straszne. :(

Nie bój żaby
Ja tez mam pco
Zaszłam w 8 cyklu z clo .....
Kreseczka jest blada bo to na pewno początek ciąży a nie torbiele !!!!!
Gratuluje [emoji847][emoji847][emoji8]

Pokaz tesciora [emoji13]


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Najlepiej powtórzyć test jutro , a jeszcze 100% pewności to badanie krwi beta hcg - koszt około 30zł .
Taki bladzioszek nie zawsze oznacza ciąże.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 25t6d [emoji594]
 
reklama
Do góry