reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Kobitki bylam i jestem załamana ten lekarz tez nie widzi ciazy podejzewa ektopowa ehh mam isc na kontrolę za tydzień w razie silnych boli brzucha mam jechać do szpitala
który tydzień Ci wypada dziś? Plamisz? Ja miałam ektopowa i biochemiczna w obu plamilam w obu obraz usg ten sam. Brak pęchyka. Zaczelam krwawic w obu wiec podejrzewali poronienie. Zrobiłam beta hcg co 2 dni ..i nuestety nie malała lekko rosła...i to ektopowa była. Przy drugiej podczas krwawienia juz malała wiec biochemiczna samo sie oczyścilo. Bądź czujna.
 
Mam problem kochalam sie ze swoim chlopakiem w ostatni dzien okresu tzn zawsze przypada to na niedziele.Zazywam pigulki logest jednak zwazywszy na to ze ostatnio duzo biore lekow ( antybiotyki ) to uzywamy gumek.Los chcial i wlasnie w niedziele nam spadla i zostal w srodku troche sie zmartwilismy tym co wiecej w srode zapomnialm wziasc pigulki ( wzielam ja jednak 11.30 - 12h ) czyli w terminie sie zmiescilam - teoretycznie praktycznie nie wiadomo.Lekarz powiedzial ze nie mozliwe ze jestem w ciazy ze pigulki wstecz nie dzialaja jednak mam powiekszone piersi bola mnie sutki glownie, czasem zabola jajniki ale moze to byc to ze jestem w czasie cylku.Jestem zmeczona senna ale czesto mi sie to wczesniej zdazalo biorac antybiotyki.Robilismy test jakies 10 dni po felernym stosunku byl negatywny nastepny robilismy 14 dni po ale nic nie wyszlo tzn zadna kreska sie nie pojawila.Teraz chcemy powtorzyc kolejny raz tzn test i zobaczyc co bedzie.
Strasznie sie boimi co o tym sadzicie prosze o wasza opinie.
Dziekuje
Anna
myślę że nie jesteś w ciąży :)
 
Kochane wczoraj robiłam bete wynik 3230.00 ktory to tydzień bo nie mogę rozszyfrować
no raczej z poziomu bety nie określa się tygodnu..jak widzisz na wyniku piwiniwn byc zakres, i jest on bardzo szeroki. Sama beta świadczy o obecności ciąży. Wazny jest jej przyrost najlepiej powtórzyć badanie za 48 h. Co z Usg? Była powtórka lub będzie..plamisz jeszcze?
 
reklama
Do góry