reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
hej:) pierwszy raz pisze na takim forum, zastanawiam się czy mogę być w ciąży, miałam okres wprawdzie w zeszlym tygodniu ale od dnia przed okresem boli mnie głowa, jestem zmeczona mam nabrzmiałe piersi i wyszły mi żyłki na piersiach. Jednak miałam ten okres i niechce poraz kolejny się zawieść.
Okres taki, jak zwykle wyklucza ciążę.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam,

Szanowne Forumowiczki, mam pytanie może niepotrzebnie się zamartwiam a może moje obawy są na miejscu. Staram się z mężem o dziecko. Ostatnia menstruacja: 26.12.17r. Okresu planowanego 22.01 nie dostałam. Moje cykle są zazwyczaj równe, po 28 dni. Wczoraj zrobiłam 3 testy, na każdym z nich bardzo blada druga kreseczka. Dziś zrobiłam betaHCG i mój wynik to 1114,63 mlU/ml. Mam wrażenie, że to za mało. Proszę o pomoc.

M.
 
Witam,

Szanowne Forumowiczki, mam pytanie może niepotrzebnie się zamartwiam a może moje obawy są na miejscu. Staram się z mężem o dziecko. Ostatnia menstruacja: 26.12.17r. Okresu planowanego 22.01 nie dostałam. Moje cykle są zazwyczaj równe, po 28 dni. Wczoraj zrobiłam 3 testy, na każdym z nich bardzo blada druga kreseczka. Dziś zrobiłam betaHCG i mój wynik to 1114,63 mlU/ml. Mam wrażenie, że to za mało. Proszę o pomoc.

M.
Jak za malo ? Właśnie duuuuzo jak na 4 dni po planowanej dopiero !!!
Przy takiej becie widac pęcherzyk już!
Moj wynik w 4 tyg to 358 potem po 5 dniach zrobiłam następna bete wynik 1008 i po 5 następna ponad 11 tys i wtedy po ostatnim wyniku kilka dni i zobaczyłam zarodek z serduszkiem:)
Gratuluje!!:)
 
Jak za malo ? Właśnie duuuuzo jak na 4 dni po planowanej dopiero !!!
Przy takiej becie widac pęcherzyk już!
Moj wynik w 4 tyg to 358 potem po 5 dniach zrobiłam następna bete wynik 1008 i po 5 następna ponad 11 tys i wtedy po ostatnim wyniku kilka dni i zobaczyłam zarodek z serduszkiem:)
Gratuluje!!:)


Dziękuje Olcia, to nasza pierwsza udana próba i dlatego już sama nie wiedziałam co myśleć. Dzięki za podtrzymanie na duchu. Po prostu te normy są tak dziwne, że już się pogubiłam. W poniedziałek pójdę zrobić jeszcze raz :)
 
Witam,

Szanowne Forumowiczki, mam pytanie może niepotrzebnie się zamartwiam a może moje obawy są na miejscu. Staram się z mężem o dziecko. Ostatnia menstruacja: 26.12.17r. Okresu planowanego 22.01 nie dostałam. Moje cykle są zazwyczaj równe, po 28 dni. Wczoraj zrobiłam 3 testy, na każdym z nich bardzo blada druga kreseczka. Dziś zrobiłam betaHCG i mój wynik to 1114,63 mlU/ml. Mam wrażenie, że to za mało. Proszę o pomoc.

M.
To jest przedzial w 5tyg. Czyli ok. Moze owulacja mogla byc pozniej i stad nizszy wynik.
 
Dziękuje Olcia, to nasza pierwsza udana próba i dlatego już sama nie wiedziałam co myśleć. Dzięki za podtrzymanie na duchu. Po prostu te normy są tak dziwne, że już się pogubiłam. W poniedziałek pójdę zrobić jeszcze raz :)
Tak idzie sie pogubić ja sie takze gubilam hehe
Pozniej to ogarnelam :p ale beta bardzo ladna jak na 4 tydzien bo gdzies tak wypada.
 
Hej jak wcześnie robiliście betę? Okres spóźnia mi się kilka dni akurat wypadała mi wizyta u ginekologa jednak uznał że nie będzie mnie badał bo i tak narazie jest za wcześnie żeby coś zobaczył. Kazał odczekać kilka dni i zrobic test ciążowy o wtedy dopiero się pojawić jednak spróbowałabym zrobić test z krwi żeby mieć pewność, po terminie miesiączki raczej już chyba powinien być wiarygodny?
 
reklama
Hej jak wcześnie robiliście betę? Okres spóźnia mi się kilka dni akurat wypadała mi wizyta u ginekologa jednak uznał że nie będzie mnie badał bo i tak narazie jest za wcześnie żeby coś zobaczył. Kazał odczekać kilka dni i zrobic test ciążowy o wtedy dopiero się pojawić jednak spróbowałabym zrobić test z krwi żeby mieć pewność, po terminie miesiączki raczej już chyba powinien być wiarygodny?
Mozesz juz teraz zrobic bete. Okresli w ktorym tyg ciazy jestes. Wazne sa przyrosty bety co 48godz.
 
Do góry