reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Witam ostatnio z partnerem kochałam się dwa dni pod rząd w dni płodne jednak to był przerywany stosunek od tamtego dnia minęło 13dni jestem 3dni przed okresem dziś zrobiłam test ciążowy ponieważ źle się czułam miałam bole brzucha nudności brak apetytu wczoraj zauważyłam że leci mi śluz bladoróżowy a dziś już brunatny testy wykazały że nie ma ciąży do lakarza dzwoniłam mówił że po 10 dniach jest mały odstęp żeby wykryć ciążę i nie wiem co robić czy to ciąża czy jednak nie upławy bladoróżowe dalej się utrzymuja
 
reklama
Renia to ze nigdy nie mialas nie znaczy ze teraz nie mozesz miec;-) spokojnie poczekaj na rozwoj sytuacji.Moze to byc inplantacja jak i rozpoczynajacy sie okres.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry