reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

A u mnie jednak ... ciąża zrobiłam test wyszły dwie ciemne kreski również na bhcg wyszło ponad 5000 ... od tygodnia strasznie bolą mnie piersi szczególnie podczas zasypiania ... narazie poza tym wszystko ok... jak u Was było w 5-6 tyg ? Czego mogę się spodziewać dziewczyny ?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Co sądzicie o tym wyniku? Nie wiem, czy sobie wmawiam, że druga kreska jest widoczna, czy może faktycznie coś tam jest... od tygodnia mam bardzo obolałe i obrzmiałe piersi, dzisiaj powinnam dostać okres, ale go brak, nie mam nawet żadnych objawów zwiastujących miesiączkę...
 

Załączniki

  • E3B3E56E-BD3A-470B-B55C-C2587E4361B7.jpeg
    E3B3E56E-BD3A-470B-B55C-C2587E4361B7.jpeg
    31,9 KB · Wyświetleń: 368
A czy te 2 kreski mogą swiadczyc o ciąży. Testy zrobione 20180219_223428.jpg dzisiaj. Jeszcze dwa dni do okresu
 

Załączniki

  • 20180219_223428.jpg
    20180219_223428.jpg
    422,4 KB · Wyświetleń: 374
reklama
U mnie objawami początku każdej z trzech ciąż była senność, ale taka, że nie do opisania. Prawie jak narkoleptyczka, zasypiałam wszędzie i o każdej porze. I to praktycznie od dnia zapłodnienia do powiedzmy końca 3 miesiąca. No i jakoś od terminu spodziewanej @ w dwóch pierwszych ciążach mdłości i-lub wymioty. W tej ciąży poza sennością jednym z pierwszych objawów i wcześniej mi nie znanym jako ciążowe były bardzo bardzo bardzo bolesne piersi.
 
Do góry