reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Hej:) pytanie do tych które miały plamienie/krwawienie implantacyjne, 2 dni temu zobaczyłam nitki krwi i trochę brązowego sluzu, a dzisiaj wstałam poszłam do łazienki i była bardziej krew wymieszaną z przeźroczystym sluzem, brzuch mnie nie boli tylko te 2 dni temu tak COS delikatnie czułam, dodatkowo od 2 tyg zaraz po "planowej" owu zaczęły mnie strasznie boleć piersi czego nigdy nie miałam.. teraz bolą same sutki, nawet samo ubranie stanika boli :( okres powinnam dodać za ok 5dni, wszystko zawsze regularnie, 28dni. Robiłam wczoraj test i taka bledziutka druga krecha, a dziś tylko jedna.. A na bete nawet nie mam co liczyć bo niestety nie mieszkam w pl :/ rok temu bolały mnie strasznie jajników kilkanaście dni, poszlam do lekarza mówię że moze bete powinni zrobić albo coś, to patrzyła na mnie jak na jakąś idiotke i pytała co to jest.......
Pozdrawiam:)
 
Cześć Wam :) Jestem tu nowa ;) Pomóżcie, chyba się niepotrzebnie łudzę...
@ powinnam dostać 25.03. Nie ma do dziś. Wydzielina jak jajko kurze. Cykle miałam zawsze regularne 26-28 dni to max. Dziś jest 32 dzień. To mój pierwszy cykl od dawna, w którym nie bolały mnie piersi. Mam tylko wrażliwe sutki.
Czuję się kiepsko, z niedzieli na poniedziałek obudził mnie taki potworny ból głowy, że nie wiedziałam jak się nazywam. Cały poniedziałek takie nagłe uderzenia gorąca. Wczoraj rano obudziłam się z mdłościami, ledwo dotarłam do pracy tak mi było słabo.
Zrobiłam test wczoraj po południu - nie mogłam wytrzymać :p no i I kreska. Dziś rano też I. Nie ukrywam, że bardzo się rozczarowałam... :(
 
11 marca dostałam miesiączke i trwała do 17 marca a 22 marca wspolzylamz mężem i skończył we mnie i tak przez kilka dni A 6 kwietnia dostałam miesiączke i się kończy już a powinnam dostac 11 kwietnia czy możliwe że będę mama prosze o odpowiedź
 
Ja też mam do Was pytanko.
Otóż pod koniec marca przestałam karmić piersią. Pokarm miałam jeszcze przez kwiecień, a teraz od dwóch dni mam go znów. Plus ciemne obwódki wokół brodawek. Owulację miałam jakieś 10 dni temu. Jak myślicie ciąża czy to raczej za mało żeby stwierdzić?
 
Ja też mam do Was pytanko.
Otóż pod koniec marca przestałam karmić piersią. Pokarm miałam jeszcze przez kwiecień, a teraz od dwóch dni mam go znów. Plus ciemne obwódki wokół brodawek. Owulację miałam jakieś 10 dni temu. Jak myślicie ciąża czy to raczej za mało żeby stwierdzić?
Zrób za jakieś 2-3 dni test ciążowy....
 
Kochane dziewczyny,
wczoraj na usg pani ginekolog stwierdziła 10,6mm pęcherzyk bez zarodka. Powiedziała też, że żeby było widać coś więcej potrzebuje pęcherzyka co najmniej 20mm i żebym wrócila za dwa tygodnie. Ostatnią miesiączkę mialam 27 kwietnia.
Jest szansa? Martwię się, bo pierwszą ciążę miałam biochemiczną i bardzo szybko poroniłam. Tylko że wtedy nie zobaczyłam nawet tego pęcherzyka, a teraz coś jest... Oczywiście naczytałam się różnych informacji w internecie i już sama nie wiem, co mam sądzić.
Dzięki z góry za wszelkie informacje. :)
 
reklama
A wiesz kiedy była owulacja? Masz regularne cykle?
Jeśli dobrze liczę (a cykle masz ok 28dni), to jesteś w 6/7 tygodniu, więc moim zdaniem już powinien być zarodek. Często już nawet można posłuchać serduszka.
Ale jeśli miałaś późną owulację, to może być tak, że nie widać jeszcze zarodka i wskazana jest wizyta za 2 tygodnie.
Osobiście bym zbadała poziom beta hcg i powtórzyła badanie po 48h (albo nawet i 24h)
 
Do góry