reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Blondi1437

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Powiem ci ze bylam 2 ciazach i nie pamiętam takiego smaku ale słyszałam ze tak sie dzieje nie raz. Ja obecnie staram sie o 3 dziecko od lipca ale nadal nic...jezyk to mialam taki ale jak wymiotowalam a mialam straszne wymioty...
Poj herbatkę z imbiru to pomaga na mdłości

reklama

witch84

Rozwiązania
62
Biały nalot może sugerować infekcję bakteryjną (zwłaszcza połączony z bólem gardła). Skonsultuj się ze swoim ginekologiem lub lekarzem rodzinnym.

Dorotaszko

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja w ciąży też mam (zwlaszcza w 1 trymestrze miałam, mimo braku wymiotów) okropny smak w ustach nieustannie, aż musiałam wstawałam w nocy ze dwa razy i myć zęby, tak mi to przeszkadzało ;). Ale w drugim trymestrze się uspokoiło, choć nadal nad ranem jak wstaję do łazienki, muszę przy okazji wyszorować zęby i pozbyć się dziwnego smaku w ustach ;).

Co do imbiru, mnie lekarska (naprotechnolog) ostrzegała, że nie do końca jest zbadany jego wpływ na ściankę macicy w ciąży, a ktoś inny na tym forum wspomniał też, że może zaburzać gospodarkę hormonalną matki i dziecka. Więc ja nie stosowałam. Natomiast na gardło (drapanie, swędzenie, początki infekcji, brzydki zapach) lekarka poleciła mi płukanki z rozcieńczoną wodą utlenioną i pomagało nie rozwijać się bakteriom, gdy czułam, że coś zaczyna mnie łapać na jesień.

Dorotaszko

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Tydzień po stosunku dziwnie bolał mnie brzuch , będąc w łazience przy podcieraniu zauważyłam niewielką ilość krwi na papierze, brzuch bolał mnie tak jakbym miała dostać okres.Takie plamienie miałam może że 2-3 dni.
I jak, udało się? Ja miałam pojedyncze krawienie też ok. tydzień przed okresem, okazało się, że było to plamienie implantacyjne, gdy dzidziuś się zagnieżdżał w ściance macicy. Potem baaardzo bolał mnie brzuch, jak na okres... w dniu spodziewanej miesiączki nie dostałam krawienia, ale zwijałam się z bólu. Od początku wiedziałam, że moja ewentualna ciąża będzie ciążą wysokiego ryzyka i miałam wykupiony encorton na podtrzymanie, żeby organizm nie odrzucił dziecka, więc następnego dnia po spodziewanej miesiączce zrobiłam test domowy (leeeeedwo widoczna słabiutka druga kreska), pobiegłam do laboratorium zrobić betę i progesteron i wzięłam encorton zgodnie z zaleceniem lekarza. Jak zaczęłam brać te tabletki, brzuch przestał boleć, więc w sumie rzeczywiście nie mam pewności, czy ból przeszedłby sam, czy może straciłabym ciążę kilka dni później. Teraz jestem już w 18 tygodniu i dzidziuś rośnie :).

Rozwiązania
0
hej dziewczyny, ja też jestem chyba w sumie w drugim miesiącu według usg, ale lekarz powiedział, ze niebawem zrobimy kolejne badanie żeby moc cokolwiek zmierzyć, z badań krwi wychodzi, że może to być ciąża, ale temperatuy nie mam podwyższonej, oczywiście na teście dwie kreski (zrobiłam kilka). Zastanawiam się, czy nie iśc jeszcze prywatnie, jest ktoś z krk? Podobno dr Jankowski to wspanialy specjalista, ktoś coś wie więcej? Mi go polecla przyjaciółka

Dorotaszko

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Z temperaturą to spokojnie, bo nawet zwykłe osłabienie (które często się zdarza we wczesnej ciąży) może wpływać na to, że jest obniżona. Ogólnie za podwyższenie temp. w ostatniej fazie cyklu wpływa progesteron - mierzyłaś? Jaki masz obraz usg, widać pęcherzyk? Z usg już tak naprawdę kilka dni po spodziewanej miesiączce widać, czy jest ciążą, czy nie, bo jest już widoczny pęcherzyk ciążowy. To co można potwierdzić w następnych tygodniach, to czy ciąża jest żywa, tzn. czy bije serduszko.

Merredith

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja zauważyłam, że coś się dzieje, gdy spadła mi temperatura, a potem wzrosła i gorączka trzymała się przez 2-3 dni.

marlusia

Rozwiązania
0
U mnie pojawiło się plamienie w dzień spodziewanej miesiączki, aczkolwiek zawsze pierwszym objawem były silne bóle brzucha i wtedy wiedziałam, że już coś jest dziwnie, ale następnego dnia były lekkie plamienia i stwierdziłam, że pewnie okres przyjdzie zaraz. No, ale na następy dzień już było czyściutko więc zrobiłam test, który czekał i wyszły dwie ciemne kreseczki :) Poza tym na ten moment nie odczuwam żadnych objawów oprócz właśnie lekkich bólów jak przy okresie. Mamy 6 tydzień 1 dzień, zobaczymy jak będzie, po weekendzie do lekarza.

reklama

ida_marzec

Rozwiązania
0
Myślę, że każda z nas czuła to inaczej! Ja tydzień po owulacji zwijałam się z bólu podbrzusza. Myślałam "ale mam pms, porażka", no i wtedy się zaczęły objawy turbo pms. Tragiczny ból piersi, podbrzusza, nagła chęć na dziwne jedzenie, na przemian głód i chęć wymiotów... No masakra. Dwa tygodnie po owu, trzy po zapłodnieniu, kiedy nie dostałam @ zrobiłam test. Dwie kreski. Tego samego dnia beta z krwi 1250.

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test