reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama

Asia28BK

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Marzec 2016
Postów
1 157
Rozwiązania
0
Nie martw się torbielą,najważniejsze żeby ciąża została potwierdzona badaniem usg,torbiele się zdarzają,ja osobiście miałam nawet 8 cm w pewnym momencie i w połowie ciąży się wchlonela:-)
 
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2019
Postów
2
Rozwiązania
0
A miałyście tak że test parę dni terminie@ wyszedł negatywnie? A obiawy ciazy książkowe?
 

Fado123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
2 695
Rozwiązania
2
Miałam tak długo , jak starałam się o dzidzie i ciągle nie wychodziło ,a wmawiałam sobie ciąże co miesiąc, no chyba że za wcześnie zrobiłaś test ? kiedy @ ?
 

Liza

Moderator
Dołączył(a)
28 Sierpień 2008
Postów
10 599
Miasto
Dolnyśląsk
Rozwiązania
0
To trzeba czekać, czasem nie warto iść szybko do gina, teraz chyba za tydzien bym poszła na potwierdzenie, juz powinno być widać cosik :)
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry