reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Cześć :)
Ostatni okres miałam 06.06.2019, moje cykle trwają 28/29 dni. Do dnia dzisiejszego nie ma okresu, temperatura mierzona codziennie rano w pochwie utrzymuje się powyżej 37 stopni. Mam uciążliwe mdłości - bez wymiotów. Zaczęły się popołudniowe drzemki oraz głębokie sny w nocy (wcześniej spałam jak zając). Mam obrzmiałe piersi, a przede wszystkim bolące sutki.
Nie robiłam testu gdyż miesiączka spóźnia się dopiero 1 dzień więc myśle, że to za wcześnie.
Dziewczyny jak myślicie? Ciąża?
Dodam, że mocno się z mężem postaraliśmy w czerwcu :)
 
Cześć :)
Ostatni okres miałam 06.06.2019, moje cykle trwają 28/29 dni. Do dnia dzisiejszego nie ma okresu, temperatura mierzona codziennie rano w pochwie utrzymuje się powyżej 37 stopni. Mam uciążliwe mdłości - bez wymiotów. Zaczęły się popołudniowe drzemki oraz głębokie sny w nocy (wcześniej spałam jak zając). Mam obrzmiałe piersi, a przede wszystkim bolące sutki.
Nie robiłam testu gdyż miesiączka spóźnia się dopiero 1 dzień więc myśle, że to za wcześnie.
Dziewczyny jak myślicie? Ciąża?
Dodam, że mocno się z mężem postaraliśmy w czerwcu :)
Jesli okres spoznia się to raczej nie jest za wcześnie na test [emoji6] zrob jutro z porannego moczu, powinno juz wyjść. Powodzenia [emoji4]
 
Cześć :)
Ostatni okres miałam 06.06.2019, moje cykle trwają 28/29 dni. Do dnia dzisiejszego nie ma okresu, temperatura mierzona codziennie rano w pochwie utrzymuje się powyżej 37 stopni. Mam uciążliwe mdłości - bez wymiotów. Zaczęły się popołudniowe drzemki oraz głębokie sny w nocy (wcześniej spałam jak zając). Mam obrzmiałe piersi, a przede wszystkim bolące sutki.
Nie robiłam testu gdyż miesiączka spóźnia się dopiero 1 dzień więc myśle, że to za wcześnie.
Dziewczyny jak myślicie? Ciąża?
Dodam, że mocno się z mężem postaraliśmy w czerwcu :)
Zrób test lub idź na bete i będziesz wiedzieć :)
 
reklama
Mojej siostrze test wykazał ledwo widoczną drugą kreskę dopiero po 2 tygodniach od terminu okresu....co kobieta to inaczej :/
Jeśli masz regularne cykle ,to raczej nie ma takiej możliwości , mi w 28dc wyszła blada 2 kreska ,więc od razu na bete poleciałam ,najlepiej zrobić z 1 moczu ,wtedy jest największe stężenie
 
Do góry