reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
...mam takie pytanie czy jak sie robi test ciazowy to sa rozna jego odmiany w tym sensie ze jeden jest po 7 dniach inny po 10 to wiem ale ostatnio sprawdzalam test i nie bylo napisane po ilu dniach mozna robi a jedynie bylo napisane ze do 2-3 dni przed okrsem.Jesli nim robilam i wyszedl negatywnie to jak mam traktowac jego wiarygodnosc ??
Okres mam za tydzien mam dostac za tydzien a do felernego dnia doszlo ponad 2 tyg temu myslicie ze test jest wiarygodny ??
7 lub 10 dni nie po stosunku tylko od zaplodnienia..ja robia bete hcg z krwi 5 dni przed@ i jiz pokazal wynik ciaze..jezeli sie bardzo martwisz to zrób test z krwi
 
Hej!!!!!!!!!

Mam pytanie: owulację miałam 24 marca, a od wczoraj strasznie bolą mnie piersi, są większe, pełne żylek i bardzo bolące- tak jak bym porządnie oberwała w nie. Już wcześniej bolały mnie przed @ ale nigdy tak. A chodzi mi o to, czy to możliwe, żeby tak szybko od owulacji coś czuć czy to raczej moja wyobraźnia i pragnienia znow coś mi "mieszają"? Czy jeszcze na coś powinnam zwrócić uwagę? dzięki, pa :)
Ja ok 8 dni przed planowana miesiaczka mialam bole menstruacyjne..bez skurczów...raz byly raz nie..raz bardziej dokuczaly raz mniej...potem doszly uderzenia goraca na przemian z dreszczami...3 ciąża...wczesniej nie mialam takich objawow..piersi zrobily sie wieksze i pełniejsze
 
Hej!!!!!!!!!

Mam pytanie: owulację miałam 24 marca, a od wczoraj strasznie bolą mnie piersi, są większe, pełne żylek i bardzo bolące- tak jak bym porządnie oberwała w nie. Już wcześniej bolały mnie przed @ ale nigdy tak. A chodzi mi o to, czy to możliwe, żeby tak szybko od owulacji coś czuć czy to raczej moja wyobraźnia i pragnienia znow coś mi "mieszają"? Czy jeszcze na coś powinnam zwrócić uwagę? dzięki, pa :)
Ja ok 8 dni przed planowana miesiaczka mialam bole menstruacyjne..bez skurczów...raz byly raz nie..raz bardziej dokuczaly raz mniej...potem doszly uderzenia goraca na przemian z dreszczami...3 ciąża...wczesniej nie mialam takich objawow..piersi zrobily sie wieksze i pełniejsze
 

Załączniki

  • 0EC9039D-4482-4362-BC21-26350A9A4CFB.jpeg
    0EC9039D-4482-4362-BC21-26350A9A4CFB.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 301
reklama
Noooo to gratulacje! :)
Bardzo bardzo dziękuje!! Bardzo się z mężem cieszymy to był nasz pierwszy cykl starań - czas najwyższy bo zaraz mam 30 lat :)
Dla starających się dziewczyn - mierzcie temperaturę codziennie rano w pochwie/odbycie i zapisujcie temperaturę - dla mnie to był pierwszy impuls aby pomyśleć, że to ciąża.
W poprzednim cyklu mierzenia temperatury w dniu 29 temperatura spadła do 36,8 i tego samego dnia dostałam okres. A w tym miesiącu temperatura utrzymuje się 37,3. To dało mi dużo do myślenia :)
Aha!!!! Najlepsze jest to, że używałam testów owulacyjnych elektronicznych ClearBlue i ..... zużyłem wszystkie testy i one NIE WYKAZAŁY owulacji...;) także nie sugerujcie się tym :)
W razie pytań piszcie, postaram się pomoc z własnego - świeżego doświadczenia :)
 
Do góry