reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Moje wczesne objawy 3 ciąży ( czyli zanim zatestowalam)
4 dni przed owu pęka gumka ( jest z tego syn)
Ok 2 dni po owulacji roczny synek chce jesc pierś, lyka 2 razy i wypluwa, nagle przestalo mu smakowac moje mleko

W kazdej ciąży temperatura po owulacji utrzymywala mi sie na poziomie 36.9~37.2 !! Zazwyczaj wieczorami, czasem w dzien spadala

Mialam straszna ochote na tosta z ananasem serem i szynką, jak juz zrobiła, to mnie odrzucilo od tego, ugryzlam i nie dalo rady przełknąć.

Uczucie mokra tam na dole, nornalnie by bylo sucho.

Spać mi sie chciało w dzień, bardziej niz normalnie.
 
reklama
Witam was
Dwa lata temu miałam konizacja szyjki macicy trochę chorowalam. Lekarka po wszystkim powiedziała że mogę mieć dziec ale mogę mieć problem z zajściem w ciążę. Od 5 miesięcy świadomie staraliśmy się o dziecko z moim chłopakiem. Dwa misiece temu wyszły mi dwa testy z bardzo bardzo bladymymi drugimi kreskami ale po tyg dostałam okres w terminie i już się zlalamalam. Teraz dokładnie w niedzielę okres spóźnia mi się już 3 dni co mi się raczej nie zdarzało no i te piersi masakra jakaś taki ból takie napeczniale takie bolące że masakra jakaś poszliśmy po test i wyszły dwie kreski boję się że znów będę się cieszyła i okaże się że to fałszywy alarm. Ale bardzo byśmy chcieli zostać rodzicami jutro będę szła do lekarza ttzajcie kciuki :) wyślę zdjęcie testu żebyście mogły mi pomóc ocenić czy ta druga kreska naprawdę jest taka widoczna :) pozdrawiam
IMG_20190707_123959.jpg
 
Witam was
Dwa lata temu miałam konizacja szyjki macicy trochę chorowalam. Lekarka po wszystkim powiedziała że mogę mieć dziec ale mogę mieć problem z zajściem w ciążę. Od 5 miesięcy świadomie staraliśmy się o dziecko z moim chłopakiem. Dwa misiece temu wyszły mi dwa testy z bardzo bardzo bladymymi drugimi kreskami ale po tyg dostałam okres w terminie i już się zlalamalam. Teraz dokładnie w niedzielę okres spóźnia mi się już 3 dni co mi się raczej nie zdarzało no i te piersi masakra jakaś taki ból takie napeczniale takie bolące że masakra jakaś poszliśmy po test i wyszły dwie kreski boję się że znów będę się cieszyła i okaże się że to fałszywy alarm. Ale bardzo byśmy chcieli zostać rodzicami jutro będę szła do lekarza ttzajcie kciuki :) wyślę zdjęcie testu żebyście mogły mi pomóc ocenić czy ta druga kreska naprawdę jest taka widoczna :) pozdrawiamZobacz załącznik 995439
Jest widoczna bardzo dobrze ! Gratuluje ! Ja na Twoim miejscu poszłabym zrobić bete , a do lekarza najwcześniej w przyszłym tyg , bo i tak jutro lekarz pewnie nic nie zobaczy , i każe przyjść za 2 tyg
 
Mieszkam w Danii i mają trochę inne zasady badań i wszystkiego w ciąży. W środę mam wizytę i będę wszystko wiedziała dam znać trzymajcie kciuki :)
 
Hej! ♥

Wczoraj byłam. Na pierwszej wizycie. Wszystko jest, zarodek i serduszko z badań wyszło, że to 6 tydzień 1 dzień. Lekarz przepisał wszystkie badania i wizyta za 3 tygodnie razem z badaniami prenatalnymi

A jak u Ciebie?
Witam was
Dziś byłam na badaniach i jestem w 5 tyg :) ale się cieszę :) następna wizyta za 3 tyg :) pozdrawiam
 
Tak naprawdę nie mam pojęcia. W internecie przeszukałam i prenatalne usg można wykonywać już od 9 tygodnia... Z drugiej strony jeśli lekarz tak zaproponował to chyba musiał widzieć od kiedy można je robić

Trzymam kciuki za Wszystkie przyszłe mamusie ♥️
 
reklama
Hej! [emoji813]️

Wczoraj byłam. Na pierwszej wizycie. Wszystko jest, zarodek i serduszko z badań wyszło, że to 6 tydzień 1 dzień. Lekarz przepisał wszystkie badania i wizyta za 3 tygodnie razem z badaniami prenatalnymi

A jak u Ciebie?

Hej, u mnie podobnie, piękne szybko bijące serduszko [emoji173]️
Badania do zrobienia, kolejna wizyta 25 go.
Torbiel niestety doskwiera- daje o sobie znać bólem [emoji22] W tej chwili jedynym moim objawem jest cholerne zmęczenie cokolwiek bym nie zrobiła [emoji29]
 
Do góry