reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

milena1706

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Powtórzyłam potem jeszcze dwa razy test i wyszedł negatywny, także ten pierwszy źle wykonałam

reklama
Rozwiązania
0
...mam takie pytanie czy jak sie robi test ciazowy to sa rozna jego odmiany w tym sensie ze jeden jest po 7 dniach inny po 10 to wiem ale ostatnio sprawdzalam test i nie bylo napisane po ilu dniach mozna robi a jedynie bylo napisane ze do 2-3 dni przed okrsem.Jesli nim robilam i wyszedl negatywnie to jak mam traktowac jego wiarygodnosc ??
Okres mam za tydzien mam dostac za tydzien a do felernego dnia doszlo ponad 2 tyg temu myslicie ze test jest wiarygodny ??
Podobno plemniki w super warunkach mogą przeżyć 5 dni + zagniezdzanie zarodka. Ja bym powtórzyła test, najlepiej z czułością 10 (wykrywa wczesna ciąże) albo poszła na betę-test z krwi.

Rozwiązania
0
...mam takie pytanie czy jak sie robi test ciazowy to sa rozna jego odmiany w tym sensie ze jeden jest po 7 dniach inny po 10 to wiem ale ostatnio sprawdzalam test i nie bylo napisane po ilu dniach mozna robi a jedynie bylo napisane ze do 2-3 dni przed okrsem.Jesli nim robilam i wyszedl negatywnie to jak mam traktowac jego wiarygodnosc ??
Okres mam za tydzien mam dostac za tydzien a do felernego dnia doszlo ponad 2 tyg temu myslicie ze test jest wiarygodny ??
Podobno plemniki w super warunkach mogą przeżyć 5 dni + zagniezdzanie zarodka. Ja bym powtórzyła test, najlepiej z czułością 10 (wykrywa wczesna ciąże) albo poszła na betę-test z krwi.

oczekujaca23

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Witajcie kobietki <3
Pytanko ważne xD
Otóż z mężem kochamy się bez zabezpieczeń niezależnie od dni płodnych czy niepłodnych więc nie będę się rozwlekać kiedy było przytulanie.
Mamy już jednego szkraba prawie 3 letniego ale chcemy drugiego bobasa .
Miesiączkę powinnam dostać za dwa dni testy same negatywy.
Dość mocny ból piersi miałam od 16 sierpnia i ustał dwa dni temu a miesieczki ani widu ani słychu. Zawsze przed @ szyjkę miałam nisko dość miękka i otwarta od objawów pms, a teraz cały czas wysoko twarda i zamknieta. Nie wiem co myśleć bo testy negatywne. Wybiorę się oczywiście na betę ale jestem ciekawa czy któraś z was tak miała

Dozamnie88

Rozwiązania
0
Witajcie kobietki Pytanko ważne xD
Otóż z mężem kochamy się bez zabezpieczeń niezależnie od dni płodnych czy niepłodnych więc nie będę się rozwlekać kiedy było przytulanie.
Mamy już jednego szkraba prawie 3 letniego ale chcemy drugiego bobasa .
Miesiączkę powinnam dostać za dwa dni testy same negatywy.
Dość mocny ból piersi miałam od 16 sierpnia i ustał dwa dni temu a miesieczki ani widu ani słychu. Zawsze przed @ szyjkę miałam nisko dość miękka i otwarta od objawów pms, a teraz cały czas wysoko twarda i zamknieta. Nie wiem co myśleć bo testy negatywne. Wybiorę się oczywiście na betę ale jestem ciekawa czy któraś z was tak miała
Kobieto powściągnij emocje! :)
Rozumiem, że starając się nie możemy się powstrzymać, ale sama sobie zaprzeczasz. Okres za 2 dni a później go "ani widu ani słychu".
Niestety ale w momencie kiedy zaczynasz się starać, zwracasz uwagę na rzeczy których wcześniej nie zauważyłaś. Co więcej organizm może Ci platac figle i wydłużać cykl np. o tydzień.

Poczekaj do terminu miesiączki i zrób test. :) Życzę powodzenia. Ale na spokojnie ;)

oczekujaca23

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Chodziło o to że zawsze po ustaniu pms, od razu albo jeszcze w ostatnim dniu trwania pms dostawałam miesiączkę :). Dlatego napisałam że @ ani widu ani słychu :). Moje emocje są bardzo powściągnięte, bo nie mam nie wiadomo jakiego ciśnienia. Moje pytanie dotyczyło zmian w szyjce macicy :) A w swój cykl zawsze mocno się wpatruję więc bardzo dobrze znam każda zmianę w nim zachodząca:)

bleucoco

Rozwiązania
0
Kochane, czy zauważyłyście żeby na ciąże przed terminem @ piersi bolały inaczej niż zwykle? Na tydzień przed terminem moje piersi stały się bardzo bolesne i wyczuwam gulki po bokach i od wewnątrz piersi. Nawet mój niemąż jest zdziwiony i od razu zauważył, że coś jest nie tak xD Wcześniej tak nie miałam. Zastanawiam się czy można jakoś odróżnić zmiany w piersiach przed @ i te po zapłodnieniu?

oczekujaca23

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Kochane, czy zauważyłyście żeby na ciąże przed terminem @ piersi bolały inaczej niż zwykle? Na tydzień przed terminem moje piersi stały się bardzo bolesne i wyczuwam gulki po bokach i od wewnątrz piersi. Nawet mój niemąż jest zdziwiony i od razu zauważył, że coś jest nie tak xD Wcześniej tak nie miałam. Zastanawiam się czy można jakoś odróżnić zmiany w piersiach przed @ i te po zapłodnieniu?
U mnie w pierwszej ciąży nie było wogole bólu piersi a zwykle przed @ był , więc wydaje mi się ,że można zauważyć zmianę.

reklama

bleucoco

Rozwiązania
0
U mnie w pierwszej ciąży nie było wogole bólu piersi a zwykle przed @ był , więc wydaje mi się ,że można zauważyć zmianę.
Ja już sama nie wiem co myśleć. Ogólnie nigdy piersi mnie nie bolały przed @. Zaczęły mnie lekko pobolewać w cyklu marcowym. Ale jakoś nie pamiętam by to zdarzało się później co miesiąc. W tym miesiącu zaczęły boleć ponad tydzień przed @ i są powiększone gruczoły wyczuwalne pod palcami. W niektóre dni tak bolały, że nie mogłam ich dotknąć. Dziś już jest lepiej, bolą tylko przy dotykaniu. Tak czy siak jestem zdziwiona. Może w tym cyklu mam jakoś wyjątkowo duże stężenie hormonów...

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
W Ciąża w okres Potrzebuję porady 10
olala1989 Objawy, czy to ciąża Staramy się 11
KT1212 Ciąża? Ciąża, poród, połóg 10
KT1212 Mogę być w ciąży? Ciąża, poród, połóg 6
R Dziwna sytuacja z okresem Ciąża, poród, połóg 38
M Okres wcześniej Potrzebuję porady 1
angelika.zima5 Cukrzyca ciążowa czy zwykłe objawy ciąży? Potrzebuję porady 9
C Wczesne objawy ciąży Ciąża, poród, połóg 51
C Czy mogę być w ciąży? Ciąża, poród, połóg 57
M Czy to ciąża? Potrzebuję porady 5
C Czy to możebyć ciąża ? Staramy się 17