reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Ja już sama nie wiem co myśleć. Ogólnie nigdy piersi mnie nie bolały przed @. Zaczęły mnie lekko pobolewać w cyklu marcowym. Ale jakoś nie pamiętam by to zdarzało się później co miesiąc. W tym miesiącu zaczęły boleć ponad tydzień przed @ i są powiększone gruczoły wyczuwalne pod palcami. W niektóre dni tak bolały, że nie mogłam ich dotknąć. Dziś już jest lepiej, bolą tylko przy dotykaniu. Tak czy siak jestem zdziwiona. Może w tym cyklu mam jakoś wyjątkowo duże stężenie hormonów...
W poprzednim cyklu też wydawało mi się że jestem w ciąży bo piersi bolały bardziej jak zwykle ale w końcu @ przyszła...
Teraz nowy cykl starań 20dc mokro jak diabli a zawsze po owulce susza. No nie wiem na nic się nie nastawiam a testuje za 10 dni :D
A jak tam u Ciebie robiłaś test?
 
reklama
Ja też uważam że dużo siedzi w głowie :)
Jeszcze zanim się cokolwiek ma prawo dziać to się doszukujemy :)
Niestety swoje trzeba odczekać :)
Zdecydowanie się zgadzam :)
Ja miałam pierwsze objawy ciąży takie, że pomyliłam z objawami przed @ (zawsze przechodziłam ciężko, z bardzo bolacymi piersiami, humorami, płaczem bez powodu, radością, apetytem).
Miałam robiony test z krwi, który wykazał, że nie jestem w ciąży (z przypadku, byłam w szpitalu).
Natomiast 2 tyg później, 4 dni po spóźnionej miesiączce robiłam już płatkowy i wyszedł pozytywny.
Reasumując, nie ma co się spieszyć.
 
Mam problem kochalam sie ze swoim chlopakiem w ostatni dzien okresu tzn zawsze przypada to na niedziele.Zazywam pigulki logest jednak zwazywszy na to ze ostatnio duzo biore lekow ( antybiotyki ) to uzywamy gumek.Los chcial i wlasnie w niedziele nam spadla i zostal w srodku troche sie zmartwilismy tym co wiecej w srode zapomnialm wziasc pigulki ( wzielam ja jednak 11.30 - 12h ) czyli w terminie sie zmiescilam - teoretycznie praktycznie nie wiadomo.Lekarz powiedzial ze nie mozliwe ze jestem w ciazy ze pigulki wstecz nie dzialaja jednak mam powiekszone piersi bola mnie sutki glownie, czasem zabola jajniki ale moze to byc to ze jestem w czasie cylku.Jestem zmeczona senna ale czesto mi sie to wczesniej zdazalo biorac antybiotyki.Robilismy test jakies 10 dni po felernym stosunku byl negatywny nastepny robilismy 14 dni po ale nic nie wyszlo tzn zadna kreska sie nie pojawila.Teraz chcemy powtorzyc kolejny raz tzn test i zobaczyc co bedzie.
Strasznie sie boimi co o tym sadzicie prosze o wasza opinie.
Dziekuje
Anna
Z tego co ja pamiętam, to bardzo bolały mnie piersi, czułam ciągnięcie w jajnikach jeszcze zanim zrobiłam test, po dwóch dniach okazało się, że jestem w ciązy. Niektóre testy są mało czułe, po wyżej konkretnej liczby HCG reagują :p
 
Hej Dziewczyny,
Jestem z Wami od miesiaca odkąd z Mężem zaczęliśmy się starać o baby....
a więc w terminie miesiączki dostałam skurczy i dziwnych plamień, teraz już plamię w sumie ponad 2 tygodnie. Zrobiłam po terminie miesiączki test negatywny... 14 byłam na HCG wynosiło 2, 22 stycznia coś mnie zaczęło martwić poszłam do gina i powiedział ze nie widzi ciąży ale żebym zrobiła HCG wyszło 71,8 🥺powtórzyłam po 2 dniach i jest 171.... boje się bo Doktor mówił o ciąży pozamacicznej ale dał luteinę i czekać... a ja mam wciąż brązowe upławy jak korzystam z toalety i kłucie podbrzusza.. podpowiedzcie proszę co dalej i co powinno mnie zaniepokoić... martwię się... Blanka
 
Hej Dziewczyny,
Jestem z Wami od miesiaca odkąd z Mężem zaczęliśmy się starać o baby....
a więc w terminie miesiączki dostałam skurczy i dziwnych plamień, teraz już plamię w sumie ponad 2 tygodnie. Zrobiłam po terminie miesiączki test negatywny... 14 byłam na HCG wynosiło 2, 22 stycznia coś mnie zaczęło martwić poszłam do gina i powiedział ze nie widzi ciąży ale żebym zrobiła HCG wyszło 71,8 [emoji3064]powtórzyłam po 2 dniach i jest 171.... boje się bo Doktor mówił o ciąży pozamacicznej ale dał luteinę i czekać... a ja mam wciąż brązowe upławy jak korzystam z toalety i kłucie podbrzusza.. podpowiedzcie proszę co dalej i co powinno mnie zaniepokoić... martwię się... Blanka
Może za wczesna ciąża i dlatego nie widział na USG.Te brązowe upławy to może być niski poziom progesteronu (bierz luteinę nawet 3×1), ewentualne to jest takie plamienie w terminie miesiączki.Nie stresuj się,zero paniki,postaraj się dużo leżeć,nic nie dźwigaj,no i zero sexu.Mi pomogło
 
Hej Dziewczyny,
Jestem z Wami od miesiaca odkąd z Mężem zaczęliśmy się starać o baby....
a więc w terminie miesiączki dostałam skurczy i dziwnych plamień, teraz już plamię w sumie ponad 2 tygodnie. Zrobiłam po terminie miesiączki test negatywny... 14 byłam na HCG wynosiło 2, 22 stycznia coś mnie zaczęło martwić poszłam do gina i powiedział ze nie widzi ciąży ale żebym zrobiła HCG wyszło 71,8 🥺powtórzyłam po 2 dniach i jest 171.... boje się bo Doktor mówił o ciąży pozamacicznej ale dał luteinę i czekać... a ja mam wciąż brązowe upławy jak korzystam z toalety i kłucie podbrzusza.. podpowiedzcie proszę co dalej i co powinno mnie zaniepokoić... martwię się... Blanka
Przyrost jest dobry. Na wizytę u gin stanowczo za wcześnie. Plamienia A nawet krwawienie miałam w 1 trymestrze. Obecnie 29tc
 
Może za wczesna ciąża i dlatego nie widział na USG.Te brązowe upławy to może być niski poziom progesteronu (bierz luteinę nawet 3×1), ewentualne to jest takie plamienie w terminie miesiączki.Nie stresuj się,zero paniki,postaraj się dużo leżeć,nic nie dźwigaj,no i zero sexu.Mi pomogło

Katerinko dziękuje za słowa otuchy. Luteinę podjęzykowo biorę właśnie tak jak napisałaś... z objawów ciążowych to jedynie wech zaostrzony i piersi po boku kłują...
A czy takie bóle i ciągniecie podbrzusza to normalka? I czy to badanie Beta HCG robić dalej? Jak uważasz?
 
reklama
Aniu dziękuje za odpowiedz a kiedy myślisz powinnam się udać? Nie bardzo wiem jk obliczać ewentualny wiek dzidziusia...
Liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Najlepiej iść po skończonym 6tyg bo wtedy już może być serduszko. U mnie w 6+1 serduszka nie było ale w 6+3juz ładnie bilo. I przed wizytą robiłam bete, tsh bo lubi w ciąży skakać, progesteron, glukoza :)
 
Do góry