reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Rozwiązania
0
Ja już sama nie wiem co myśleć. Ogólnie nigdy piersi mnie nie bolały przed @. Zaczęły mnie lekko pobolewać w cyklu marcowym. Ale jakoś nie pamiętam by to zdarzało się później co miesiąc. W tym miesiącu zaczęły boleć ponad tydzień przed @ i są powiększone gruczoły wyczuwalne pod palcami. W niektóre dni tak bolały, że nie mogłam ich dotknąć. Dziś już jest lepiej, bolą tylko przy dotykaniu. Tak czy siak jestem zdziwiona. Może w tym cyklu mam jakoś wyjątkowo duże stężenie hormonów...
W poprzednim cyklu też wydawało mi się że jestem w ciąży bo piersi bolały bardziej jak zwykle ale w końcu @ przyszła...
Teraz nowy cykl starań 20dc mokro jak diabli a zawsze po owulce susza. No nie wiem na nic się nie nastawiam a testuje za 10 dni :D
A jak tam u Ciebie robiłaś test?

reklama

dorzynka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja też uważam że dużo siedzi w głowie :)
Jeszcze zanim się cokolwiek ma prawo dziać to się doszukujemy :)
Niestety swoje trzeba odczekać :)

Rozwiązania
0
Ja też uważam że dużo siedzi w głowie :)
Jeszcze zanim się cokolwiek ma prawo dziać to się doszukujemy :)
Niestety swoje trzeba odczekać :)
Zdecydowanie się zgadzam :)
Ja miałam pierwsze objawy ciąży takie, że pomyliłam z objawami przed @ (zawsze przechodziłam ciężko, z bardzo bolacymi piersiami, humorami, płaczem bez powodu, radością, apetytem).
Miałam robiony test z krwi, który wykazał, że nie jestem w ciąży (z przypadku, byłam w szpitalu).
Natomiast 2 tyg później, 4 dni po spóźnionej miesiączce robiłam już płatkowy i wyszedł pozytywny.
Reasumując, nie ma co się spieszyć.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry