reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Mój ginekolog twierdzi ze jest możliwość zapłodnienia. Kazał mi wziąć tabletkę 72h po. Nie zrobiłam tego, bałam się skutków ubocznych podobno takie są.
 
reklama
To zarówno ciąża może być i z tego stosunku sprzed 14 dni, jak i tych przerywanych.
Wiarygodny test będzie dopiero w terminie planowanej @.
Niestety jeśli zapomniało się dwóch tabletek, to przez cały cykl należy się dodatkowo zabezpieczać.
 
Test wykonam w piątek, wtedy okres powinien przyjsc.
Właśnie jak to jest, gdy biorę tabletki i zajdę w ciąże to krwawienie z odstawienia się nie pojawi? Czy pojawi się i może mnie zmylić?
 
Rozumiem. No dobrze. To czekam do piątku i zobaczymy co z tego wyjdzie :) dziękuje za wszystkie odpowiedzi, dam znać co u mnie za kilka dni
 
To moim zdaniem szanse na ciążę są minimalne. No ale zawsze jakieś są...
Pamiętaj, że ten cykl może nie być jak te wcześniej. Krwawienie może pojawić poźniej.
 
reklama
Hej, dziś powinno być krwawienie i go nie ma. Do tego wczoraj przed północą dostałam biegunki i dziś jeszcze kilka razy byłam w toalecie. Mdliło mnie i nie miałam apetytu. Teraz jest już okej. Dziś tez czuje co jakiś czas kłucie lewego jajnika i całego podbrzusza jednak to nie jest ból „okresowy”
 
Do góry