reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

A dziewczyny co myślicie, czy na początku ciąży takie jakby gęste skrzepy ciemno czerwone mogą występować ? Mialam takie dziś 2....
 
reklama
Ja bym powtórzyła rano i potem po 2 dniach żeby mieć pewność, ale na tym dolnym widzę jasną kreskę :) 10 DPO to bardzo wcześnie na test i kreska może być taka jasna, ale powinna już ciemnieć tak co 2 dni.
A myślisz, że jutro 26 dzień cyklu mogę zrobić betę? Później dopiero będę mogła w poniedziałek. A żeby było zabawniej nie wiem czy jutro mogę się bawić czy raczej już nie 😂 stąd pomysł na betę. Jak wychodzi w moczu to tym bardziej w krwi, prawda?
 
A myślisz, że jutro 26 dzień cyklu mogę zrobić betę? Później dopiero będę mogła w poniedziałek. A żeby było zabawniej nie wiem czy jutro mogę się bawić czy raczej już nie 😂 stąd pomysł na betę. Jak wychodzi w moczu to tym bardziej w krwi, prawda?
Ja przy becie >500 nadal miałam bardzo jasne kreski😉, więc na pewno badanie z krwi daje 100% pewności.
 
To zrobie zatem....boję się bardzo, bo wtedy tez miałam takie plamienia i poroniłam... nie chce aby to się powtórzyło :( z jednej strony bardzo pragnę dziecka a z drugiej chciałabym się dobrze przygotować, ustawić lekami... a teraz po prostu martwię się co jeśli znowu powtórzy się ten koszmar...jutro zobaczę dwie kreski i co wtedy ?? :(
Zrob test jak najszybciej, i udaj się do lekarza zeby dal duphaston ,lub luteine
 
A myślisz, że jutro 26 dzień cyklu mogę zrobić betę? Później dopiero będę mogła w poniedziałek. A żeby było zabawniej nie wiem czy jutro mogę się bawić czy raczej już nie 😂 stąd pomysł na betę. Jak wychodzi w moczu to tym bardziej w krwi, prawda?
Tak, stężenie w moczu jest niższe niż we krwi, a przynajmniej na początku :) Beta we krwi może być pozytywna a np. test domowy negatywny. Ja miałam test pozytywny 27 dpo, a 28 dpo miałam betę prawie 400, także wszystko jest możliwe :)
 
reklama
Dziewczyny, chce odstawić tabletki antykoncepcyjne już w tym miesiącu. 9 stycznia dostanę krwawienia z odstawienia i nie wezmę już kolejnego opakowania. Chce starać się o dziecko, jednak wiem, ze trzeba troszkę odczekać. Mam zamiar stosować z narzeczonym stosunek przerywany bo i tak nie boimy się ciąży. Ale czy moja płodnośc będzie tak zwiekszona ze może dojść do zapłodnienia tylko przez preejakulat?
 
Do góry