reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

W tym roku skończę 21 lat..Chce starać się o dziecko bo wiem, ze z moimi problemami, właśnie z okresem, później może być za późno..Naprawdę chce, żeby te cykle były takie, jakie powinny być. Jak sobie pomyśle, że mogę w ogóle nie moc zajść w ciąże to łzy napływają mi do oczu..
 
reklama
W tym roku skończę 21 lat..Chce starać się o dziecko bo wiem, ze z moimi problemami, właśnie z okresem, później może być za późno..Naprawdę chce, żeby te cykle były takie, jakie powinny być. Jak sobie pomyśle, że mogę w ogóle nie moc zajść w ciąże to łzy napływają mi do oczu..
Nie stresuj się na zapas. 😉 Wszystko jest możliwe, a niemal na wszystko da się coś zaradzić. Ja się na początku też przejmowałam, ale w niczym to nie pomagało. Kiedy masz wizytę u ginekologa?
 
Tak, problemy z okresem były przed 20 rokiem zycia..Mam nadzieje ze teraz się unormuje. Strasznie się boje bo marzenie o dziecku jest tak silne 😔
Nie łam się! Pamiętaj, że mamy XXI wiek. Są leki na takie rzeczy. Na wywołanie okresu, na wywołanie owulacji... Jeśli będziesz mieć z tym problemy, lekarz na pewno będzie Ci robił badania i spróbuje Cię ustawić lekami. :)
W tym roku skończę 21 lat..Chce starać się o dziecko bo wiem, ze z moimi problemami, właśnie z okresem, później może być za późno..Naprawdę chce, żeby te cykle były takie, jakie powinny być. Jak sobie pomyśle, że mogę w ogóle nie moc zajść w ciąże to łzy napływają mi do oczu..
Będzie dobrze! Może Cię to pocieszy, ale moja siostra, też 21 lat :) zawsze się z chłopakiem zabezpieczali prezerwatywami (są ze sobą już długo, od gimnazjum) i... mimo prezerwatyw wpadli. :) Za miesiąc siostra rodzi. :) W Twoim wieku generalnie na pewno jest dużo łatwiej zajść w ciążę niż np. koło 30 albo później.
Nie łam się na zapas! Może zaciążysz w pierwszym cyklu. ;) Kto wie! Nie ma co martwić się na zapas. Jak coś się będzie działo nie tak - to wtedy działaj. Póki co wszystko jest w porządku, jesteś na samym początku. :)
 
Nie stresuj się na zapas. 😉 Wszystko jest możliwe, a niemal na wszystko da się coś zaradzić. Ja się na początku też przejmowałam, ale w niczym to nie pomagało. Kiedy masz wizytę u ginekologa?
Wizytę mam 19 stycznia. Ostatnia tabletkę przyjmuje w poniedziałek i to koniec brania anty..
 
Wizytę mam 19 stycznia. Ostatnia tabletkę przyjmuje w poniedziałek i to koniec brania anty..
Daj znać jak po wizycie. A póki co głowa do góry! Na pewno uda Ci się zajść w ciążę, w końcu medycyna jest na takim poziomie, że pomaga w trudniejszych przypadkach 😘 Możesz sobie zrobić listę pytań do ginekologa, na pewno Ci na nie odpowie i będziesz spokojniejsza 😊
 
Dziewczyny, a czy mogę już teraz zacząć zażywać kwas foliowy? Słyszałam tez ze niepokalanek mnisi pomaga w regulacji cyklu i zajściu w ciąże. Co myślicie?
 
Dziewczyny, a czy mogę już teraz zacząć zażywać kwas foliowy? Słyszałam tez ze niepokalanek mnisi pomaga w regulacji cyklu i zajściu w ciąże. Co myślicie?
Kwas foliowy powinno się zacząć przyjmować 3 miesiące przez rozpoczęciem starań. ;) Także jak najbardziej - już zaczynaj. Nie przejmuj się, że nie zaczełaś wcześniej - po prostu zacznij teraz. :)
Mozesz też kupić sobie kompleks witamin, który kwas foliowy juz zawiera. Wybierz albo witaminy dla starających się albo dla ciężarnych - składy i zalecenia te same w sumie, a te dla ciężarnych są tańsze. Porównaj zalecenia i sklady na jakiejś stronie np. - Pan Tabletka.
Ja biorę podczas starań (i w ciaży też zamierzam) Mama DRA Premium - zawiera wszystko, co trzeba podczas starań, łącznie z kwasem foliowym. Kupuję przez internet (z apteki Gemini) i wtedy wychodzi tanio. :)
 
Czyli nie muszę czekać na wizytę u ginekologa i mogę już zacząć brać witaminy?
A jeśli chodzi o starania - mogę je zacząć już po tym jak zakończy mi się krwawienie z odstawienia?
 
reklama
A jeszcze może to głupie pytanie..ale czy te tabletki mamadha premium plus są duże? Niestety mam problem z połykaniem większych tabletek, czy dam radę? 😀😀
 
Do góry