reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Kropka29

Moderator
Oczywiście, w pierwszej kolejności próbowałam prywatnie. Jestem z okolic Tarnowa.

Myślę objechać całe miasto zobaczyć który dzisiaj w ogole jest w pracy i siedzieć na poczekalni aż do skutku aby mnie przyjął. Zrobiłam drugie badanie beta hcg z rana dzisiaj, właśnie przyszedł wynik-21tys. jednostek.
Trzymam kciuki żeby udało się dostać do jakiegoś lekarza i daj znać po wizycie :)

reklama
Wystarczy wpisać na znanylekarz.pl. Wpisałam Tarnów i pokazują się wolne terminy na jutro.
Oczywiscie ze z tego korzystalam, jednak po kontakcie wszyscy powiedzieli mi, że nie wylaczyli mozliwosci rezerwacji wizyty a nie ma ich fizycznie w miescie. Udało mi się dostać do jednego z gin, po USG wyszedł zaśniad groniasty :(

witch84

Fanka BB :)
Bardzo mi przykro :( Dobrze że "niechcący" ten test zrobiłaś. Będziesz miała łyżeczkowanie? Coś lekarz mówił jakie jest postępowanie?

Bardzo mi przykro :( Dobrze że "niechcący" ten test zrobiłaś. Będziesz miała łyżeczkowanie? Coś lekarz mówił jakie jest postępowanie?
Tak, jutro idę odrazu na łyżeczkiwanie, wszystko zostanie wysłane do histpat, a pozniej w najgorszym wypadku chemia... :( Mam już dwójke dzieci, gin namawia mnie na usunięcie macicy, bo mówi że to może powracać.

witch84

Fanka BB :)
Chyba metotreksat się podaje - podobnie jak przy ciąży pozamacicznej. Po kuracji nie można przez 6 m-cy zachodzić w ciążę, bo niestety uszkadza jajeczka...
No to się tam trzymaj. Oby przyszły rok był lepszy. Ten dla mnie z wielu względów był trudny.
Trudna decyzja z tą macicą... Mając dwójkę dzieci chyba jednak bym posłuchała lekarza, ale pewnie serce swoje wie. Obyś podjęła właściwą decyzję.

25.11 miałam okres skończyłam karmić syna 1.11 (2 letniego) do dziś nie mam okresu staramy się z mężem o dziecko czy mogę być w ciąży????

reklama
Do góry