reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy znasz kubeczek FERTI∙LILY, stworzony dla par, które mają problemy z poczęciem? Teraz możesz kupić go ze zniżką. Natomiast, jeśli z niego korzystałaś, proszę podziel się ze mną opinią Przeczytaj i zdecyduj

    Jeśli czujesz zmęczenie, wypalenie i chcesz zadbać o siebie, a nie masz dużo czasu - wpadnij jutro o 10:00 na kawę z uważnością. 15 min. ćwiczeń mindfulness robi zmianę. Zapraszam

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama

angeliskax

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Styczeń 2021
Postów
2 654
25.11 miałam okres skończyłam karmić syna 1.11 (2 letniego) do dziś nie mam okresu staramy się z mężem o dziecko czy mogę być w ciąży????
Ty serio...? skoro masz dziecko to chyba wiesz do czego służy test ciążowy. Jezu, przestańcie się pytać o takie rzeczy tylko zacznijcie robic test ciążowy albo bete, to nie boli.
 
Do góry