reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Dziękuję za odpowiedź 🙂Też mi się tak wydaje, że ja bardziej siebie obserwuje. Nie monitorowałam owulacji. Zastanawia mnie skąd te bóle podbrzusza i jajnika. Na objawy przed @ za wcześnie. Czy powodem może być Inofolic combi, który ma wpływ na gospodarkę hormonalna?
Nie wiem jakie ma działanie ten specyfik ,ale u mnie takie bóle są przy owulacji i po niej ,ale każdy organizm inny
 
reklama
I jak, testowałaś czy przyszła @?
Testowałam tydzień temu tj.31.01 beta - 27,7 oraz 02.02 beta - 79,7. W piątek byłam na wizycie ale to zbyt wcześnie, żeby było cokolwiek widać. Kolejna wizyta 4.03 - mam nadzieję, że wtedy już będę mogła odetchnąć z ulgą, że na 100% się udało…
 
Czesc dziewczyny! Przewertowalam prawie caly watek i wiem, ze jest szansa, ale zzera mnie niepewnosc i musze sie komus wygadac :)
Nie robie testow na owu, ale wg kalendarzyka przypadala 16.03. Kochalismy sie z narzeczonym 14.03 i pare dni pozniej zaczely sie objawy jak na okres, tylko duzo lagodniejsze: niewielkie problemy z cera (w polowie cyklu zawsze mam idealna skore, dopiero przed @ cos tam wyskoczy), "ciagniecie" i lekkie klucie w podbrzuszu, uczucie zimna a niedlugo potem goraca, ciagle podjadanie. W ostatnich kilku dniach podjadanie sie uspokoilo (odwrotnie, niz zazwyczaj!), za to pojawily sie lekkie zawroty glowy i straszne zmeczenie (ale tez pogoda wariuje, wiec...). Dzis przypada spodziewany dzien @ ale poki co ani widu, ani slychu. Mam co jakis czas lekki bol w podbrzuszu, ale taki bardziej "tepy" i zanikajacy, a zawsze na @ kiedy juz bol sie pojawil to za chwile pojawiala sie @ i bol trwal przez pierwsze 2 dni.
Czy ktoras z Was tak miala?

Nie chce sie nakrecac, ale sie nakrecam!
Jesli @ nie przyjdzie to jutro robie test, prosze trzymajcie kciuki :)

EDYCJA dla przegladajacych pozniej watek, bo jeszcze mi sie przypomnialo, ze przez te 2 tygodnie mialam pare razy mdlosci o roznych porach dnia :)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny! Przewertowalam prawie caly watek i wiem, ze jest szansa, ale zzera mnie niepewnosc i musze sie komus wygadac :)
Nie robie testow na owu, ale wg kalendarzyka przypadala 16.03. Kochalismy sie z narzeczonym 14.03 i pare dni pozniej zaczely sie objawy jak na okres, tylko duzo lagodniejsze: niewielkie problemy z cera (w polowie cyklu zawsze mam idealna skore, dopiero przed @ cos tam wyskoczy), "ciagniecie" i lekkie klucie w podbrzuszu, uczucie zimna a niedlugo potem goraca, ciagle podjadanie. W ostatnich kilku dniach podjadanie sie uspokoilo (odwrotnie, niz zazwyczaj!), za to pojawily sie lekkie zawroty glowy i straszne zmeczenie (ale tez pogoda wariuje, wiec...). Dzis przypada spodziewany dzien @ ale poki co ani widu, ani slychu. Mam co jakis czas lekki bol w podbrzuszu, ale taki bardziej "tepy" i zanikajacy, a zawsze na @ kiedy juz bol sie pojawil to za chwile pojawiala sie @ i bol trwal przez pierwsze 2 dni.
Czy ktoras z Was tak miala?

Nie chce sie nakrecac, ale sie nakrecam!
Jesli @ nie przyjdzie to jutro robie test, prosze trzymajcie kciuki :)
To zrób test, skąd my możemy wiedzieć czy to ciąża czy objawy na miesiączkę. Jeśli już są objawy to prawdopodobnie beta jest wykrywalna. Wiec zrob test albo bete z krwi. Trzymam kciuki.
 
To zrób test, skąd my możemy wiedzieć czy to ciąża czy objawy na miesiączkę. Jeśli już są objawy to prawdopodobnie beta jest wykrywalna. Wiec zrob test albo bete z krwi. Trzymam kciuki.

Przeciez napisalam, ze jutro zrobie i ze chcialam sie tylko podzielic/wygadac i zapytac, czy ktos mial podobne objawy. Nie pytalam o diagnoze. Ale dzieki za kciuki :)
 
Przeciez napisalam, ze jutro zrobie i ze chcialam sie tylko podzielic/wygadac i zapytac, czy ktos mial podobne objawy. Nie pytalam o diagnoze. Ale dzieki za kciuki :)
Jesli dzisiaj jest termin miesiaczki to wyjdzie Ci dzisiaj test. ;) Bo jeśli owulacja była faktycznie tego 16.03. (choć kalendarzyk nie jest metodą) to już dwa tygodnie minęło. :)
 
reklama
Czesc dziewczyny! Przewertowalam prawie caly watek i wiem, ze jest szansa, ale zzera mnie niepewnosc i musze sie komus wygadac :)
Nie robie testow na owu, ale wg kalendarzyka przypadala 16.03. Kochalismy sie z narzeczonym 14.03 i pare dni pozniej zaczely sie objawy jak na okres, tylko duzo lagodniejsze: niewielkie problemy z cera (w polowie cyklu zawsze mam idealna skore, dopiero przed @ cos tam wyskoczy), "ciagniecie" i lekkie klucie w podbrzuszu, uczucie zimna a niedlugo potem goraca, ciagle podjadanie. W ostatnich kilku dniach podjadanie sie uspokoilo (odwrotnie, niz zazwyczaj!), za to pojawily sie lekkie zawroty glowy i straszne zmeczenie (ale tez pogoda wariuje, wiec...). Dzis przypada spodziewany dzien @ ale poki co ani widu, ani slychu. Mam co jakis czas lekki bol w podbrzuszu, ale taki bardziej "tepy" i zanikajacy, a zawsze na @ kiedy juz bol sie pojawil to za chwile pojawiala sie @ i bol trwal przez pierwsze 2 dni.
Czy ktoras z Was tak miala?

Nie chce sie nakrecac, ale sie nakrecam!
Jesli @ nie przyjdzie to jutro robie test, prosze trzymajcie kciuki :)
W dniu miesiączki test powinien na spokojnie wyjść. Ja bym nie wytrzymała do jutra 😉 testuj i daj znać, a my tu potrzymamy kciuki🍀🤞
 
Do góry