reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

cześć dziewczyny, Ja nadal leże już powoli przyzwyczajam się do tej pozycji ;-) Jutro USG trochę się stresuje...
 
reklama
Cześć Dziewczyny wróciłam z USG jestem przeszczęśliwa widziałam dziś po raz pierwszy moją dzidziulkę i bijące serduszko!!!!!!!!!!!!!:-) Tak bardzo się cieszę że wszystko jest w porządku co prawda nadal mam leżeć ale już mogę od czasu do czasu usięść i na boki się kłaść wiec jest cudownie :-)

trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę też takiego cudownego momentu jak ja dziś doznałam!!!
 
strasznie sie ciesze,ze wszystko ok Ewka:-)
teraz ja czekam....bo troche mi smutnawo ...bo ja tylko fasoleczke widzialam,....a chcialabym juz dzidzie na usg zobaczyc i seruszko....wizyte mam na 6-go,wiec musze poczekac jeszcze.....:-(

 
Proszę o poradę. Tabletki antykoncepcyjne biorę od około 2 lat - Yasminelle. Teraz (pierwsze opakowanie kończę przyjmować) zmieniłam na Yasmin, bo tak zadecydował lekarz.

Problem jest w tym, ze zapomniałam wziąć 5. tabletki z blistra Yasmin-przyjęłam ja dopiero po 24 godzinach razem z 6. tabletką, czyli dwie na raz.

Od paru dni bolą mnie sutki, czasami czuje ból w plecach i męczące zmęczenie jak nigdy (nigdy przed okresem nie miałam takich objawów - przede wszystkim nigdy nie bolały mnie tak dziwnie sutki!). Mierzyłam sobie w pochwie temperaturę - popołudniu miałam 37,4.

Czy mogę być w ciąży?

Proszę o odpowiedz.
 
ciężko powiedzieć niby po odstawieniu tabletek odrazu można zajść w ciąże ale skoro zapomniałaś o jednej to nie wydaje mi się by ochrona tak szybko przestała działać. może to tylko reakcja na zmianę tabletek ja kiedyś też bralam tabletki antykoncepcyjne i pamiętam że przez pewien okres również czułam się nie najlepiej ciągle ospała i również miałam podwyższoną temperaturę przez pierwsze dni no i okazało się że to mój organizm oswajał się z przyjmowanymi lekami po paru dniach było w porządku.
 
Hmm mnie też się wydaje że to reakcja organizmu na nowe tabletki w końcu tamte bralas 2 lata więc organizm do nich przywykł ale są oczywiście przypadki zajścia w ciążę podczas brania anty.. Więc może zrób test i będziesz pewna !
 
Może zrobię jutro test? Czy poczekać jeszcze tydzień? Chyab, że zrobię BeteHcg?
 
reklama
Do góry